SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA Avrupa Ligi’nde temsilcilerimiz Fenerbahçe ve Galatasaray’ın maçlarını yönetecek hakemler belli oldu!

UEFA Avrupa Ligi'nde temsilcilerimizin karşılaşmalarını yönetecek hakemler belli oldu. Zenit Fenerbahçe maçını İngiliz hakem Michael Oliver, Benfica Galatasaray maçını ise Rumen hakem Ovidiu Hategan yönetecek.

Güncellenme: 21:18, 19/02/2019
UEFA Avrupa Ligi’nde temsilcilerimiz Fenerbahçe ve Galatasaray’ın maçlarını yönetecek hakemler belli oldu!

UEFA Avrupa Ligi’nde Son 32 Turu’nda mücadele eden temsilcilerimiz Fenerbahçe ve Galatasaray’ın rövanş maçlarını yönetecek hakemler belli oldu. Zenit Fenerbahçe maçında İngiltere Futbol Federasyonu’ndan Michael Oliver, Benfica Galatasaray maçında ise Romanya Futbol Federasyonu’ndan Ovidiu Hategan düdük çalacak.

St. Petersburg Stadı’nda TSİ 20.55’te başlayacak Zenir Fenerbahçe maçını, Michael Oliver yönetecek. Oliver’ın yardımcılıklarını Stuart Burt ve Simon Bennett’in yapacağı karşılaşmada, Chris Kavanagh ve Andre Marriner ise ilave yardımcı hakem olarak görev alacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Ian Hussin olacak.

Portekiz’in başkenti Lizbon’daki Işık Stadı’nda 21 Şubat Perşembe günü TSİ 23.00’te başlayacak Benfica Galatasaray maçında ise Ovidiu Hategan düdük çalacak. Hategan’ın yardımcılıklarını Octavian Sovre ve Sebastian Gheorghe’nin yapacağı karşılaşmanın ilave yardımcı hakemleri ise Radu Petrescu ve Sebastian Coltescu olacak. Radu Ghinguleac ise dördüncü hakem olarak görev alacak. İLGİLİ HABER Fenerbahçe taraftarı yoğun ilgi gösterdi, uçak bileti fiyatları 4 kat arttı! Fenerbahçe taraftarı yoğun ilgi gösterdi, uçak bileti fiyatları 4 kat arttı!

İLGİLİ HABER Galatasaray`da Benfica kadrosu belli oldu , Yıldız isim kadroda yok! Galatasaray`da Benfica kadrosu belli oldu , Yıldız isim kadroda yok!