SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalyaspor Başakşehir maçından sonra VAR isyanı: ‘VAR’ı kaldırsınlar o zaman!’

Antalyaspor Başakşehir maçı sonrası Antalyaspor cephesinde müsabakanın hakemi Mete Kalkavan'a yönelik eleştiriler vardı. Yekta Kurtuluş "Tüm pozisyonlarda düdük Başakşehir lehine çalındı. Doukara'nın pozisyonu penaltı, VAR'a bile gidilmedi. Tek taraf için VAR'a gidilecekse kaldırsınlar, başka bir sistem getirsinler" dedi.

Güncellenme: 07:13, 19/02/2019
Antalyaspor Başakşehir maçından sonra VAR isyanı: ‘VAR’ı kaldırsınlar o zaman!’

Spor Toto Süper Lig’de 22. haftanın kapanış maçında Medipol Başakşehir, deplasmanda Antalyaspor’u 1-0’lık skorla mağlup etti ve zirvedeki puan farkını korumayı başardı. Maça Hakem Mete Kalkavan damga vururken Antalyaspor’da Yekta Kurtuluş müsabakanın ardından açıklamalarda bulundu ve VAR sistemini eleştirdi.

Yekta, “Başakşehir’e çelme takmak için değil, kendimiz için kazanmak istiyorduk. Ama müsaade etmeyeceklerini biliyorduk. Tüm pozisyonlarda düdük Başakşehir lehine çalındı. Doukara’nın pozisyonu penaltı, VAR’a bile gidilmedi. Tek taraf için VAR’a gidilecekse kaldırsınlar, başka bir sistem getirsinler” dedi. İLGİLİ HABER Antalyaspor-Başakşehir maçına hakem Mete Kalkavan damga vurdu! Antalyaspor-Başakşehir maçına hakem Mete Kalkavan damga vurdu!