SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Flaş iddia: “Sala ölmedi, öldürüldü!”

Kendisine ayarlanan özel uçağın Manş Denizi'ne düşmesi sonucu yaşamını yitiren Arjantinli futbolcu Emiliano Sala'nın kuzeni Martin Gatti, olayın kaza olmadığını savundu. Gatti, "Bana göre Emiliano öldürüldü" dedi.

Güncellenme: 15:59, 18/02/2019
Flaş iddia: “Sala ölmedi, öldürüldü!”

Sala’nın cenaze töreninin ardından yerel bir televizyon kanalına konuşan Martin Gatti, ”Bu çok kişisel bir bakış açısı ama bana göre Sala öldürüldü. Bunu mahkemenin araştırması gerekiyor. En baştan sonuna kadar her şey araştırılmalı. Uçak düştü ve iki kişi hayatını kaybetti denilerek bu olay kapatılamaz” dedi.

Kazayla ilgili en başından beri ‘tutarsızlıklar’ gördüğünü söyleyen Gatti, “Emiliano’nun uçağa zorla bindirildiğini düşünüyorum. Uçak iyi durumda değil, pilot uçuşa hazır değil ve yalnız. Üstelik gece yola çıkılıyor. Peki Sala’nın temsilcileri neredeydi? Tekrar ediyorum, Sala’nın temsilcileri neredeydi?” diye sordu.

İLGİLİ HABER Türk futbolunda bitmeyen `Yabancı kuralı` tartışması! Türk futbolunda bitmeyen `Yabancı kuralı` tartışması!

İLGİLİ HABER UEFA`dan flaş VAR hamlesi! Rosetti tek tek anlattı... UEFA`dan flaş VAR hamlesi! Rosetti tek tek anlattı...

İLGİLİ HABER Galatasaray ve Beşiktaş 16`lık yıldızın peşinde... Resmen doğrulandı Galatasaray ve Beşiktaş 16`lık yıldızın peşinde... Resmen doğrulandı