SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman: Futbolda her sonuç beklenir ama…

Aytemiz Alanyaspor´a mağlup olan Trabzonspor'da Teknik Direktör Ünal Karaman, beklemedikleri bir sonuç aldıklarını söyledi.

Güncellenme: 20:32, 17/02/2019
Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman: Futbolda her sonuç beklenir ama…

Spor Toto Süper Lig´in 22´nci haftasında sahasında konuk ettiği Aytemiz Alanyaspor´a 2-0 mağlup olan Trabzonspor’da teknik direktör Ünal Karaman, maç sonrası basın toplantısında konuştu. Beklenmedik bir sonuç aldıklarını belirten Ünal Karaman, şu ifadeleri kullandı:

“Futbolda her sonuç beklenir ama bu bizim beklediğimiz bir sonuç değildi. Hafta içi iyi bir hazırlık yaptığımızı düşünüyoruz ama özellikle sezon başından beri bazı yaşadığımız sorunlarla kupa ve lig maçlarında az sayıda oyuncuyu kullanmak durumunda kaldık. Belki bizim farkına varamadığımız, göremediğimiz bir yorgunluk yaşadık. Zaman zaman kötü oynama lüksleri de var. Onu da kabul edebiliyoruz ama ne olursa olsun iç sahada o imkanı bulduğumuz ortamda belki kırılma anı olarak da değerlendirebilir düşünmediğimiz bir mağlubiyet aldık. Biz elbette oyuncularımızın bu yorgunluğunu anlayışla karşılayacağız, onları biraz daha anlayıp  dinlemeye çalışacağız ama, gerçekten üzüldüm. Bu sonuç açıkçası beklediğim bir sonuç değildi. Üzgünüm, gelen taraftarlarımızdan özür diliyoruz.”

İLGİLİ HABER Rodallega Trabzonspor Alanyaspor maçına damga vurdu Rodallega Trabzonspor Alanyaspor maçına damga vurdu