SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Namoğlu’nun istifa kararı sonrası flaş hamle! 8 kişi bırakıyor…

Namoğlu’nun istifa kararı sonrası flaş hamle! 8 kişi bırakıyor…

Yusuf Namoğlu'nun istifa kararının ardından Riva'da bir araya gelen MHK üyelerinin de flaş karara imza attığı iddia edildi.

Türk futbolunun gündemine adeta bomba gibi düşen MHK Başkanı Yusuf Namoğlu’nun istifa kararının ardından bugün Riva’da bir araya gelen MHK üyelerinin “Başkanım seninle geldik seninle gideriz” diyerek öğleden sonra istifa dilekçelerini TFF genel sekreterliğine sunacakları iddia edildi.

Sporx’in haberine göre, dün 17.00 civarında başkan Yıldırım Demirören’i arayarak, “Yarın etap çalışmasını tamamladıktan sonra istifamı sunacağım” diyen ve bu sabah Riva’ya gelen MHK başkanı Yusuf Namoğlu bu haftanın hakem tayinlerini resmileştirmenin ardından kurul üyeleriyle bir araya geldi.

MHK üyeleri Bedri Dölkeleş, Serdar Tatlı, Metin Tokat, Erol Ersoy, Alican Lakot, Murat Ilgaz, Kadir Tozlu ve Ahmet Erdoğan’dan oluşan MHK yönetiminin toplu olarak istifa kararı aldıkları ve öğleden sonra istifa dilekçelerini genel sekreterliğe sunacakları belirtildi.

13 Şubat 2019 MHK Başkanı Yusuf Namoğlu: İstifa edeceğim Türk futbol dünyasını sarsan gelişme... MHK Başkanı Namoğlu yarın (Çarşamba) istifa edeceğini açıkladı! İşte detaylar... İlgili Haberi Oku

13 Şubat 2019 TFF Başkanı Yıldırım Demirören`e ne `başkan` dayandı ne hoca! 7 yılda... Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu`nun istifa kararı sonrasında 7 yıldır Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı görevinde bulunan Yıldırım Demirören`in karnesine bir istifa daha eklenmiş oldu. Aradan geçen zamanda 3 MHK Başkanı değişirken 3 kez de teknik direktör değişikliğine gidildi. İşte Demirören`in TFF karnesi... İlgili Haberi Oku