SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lucescu’nun oğlundan ilk yorum: Babam için üzülmedim

Türkiye A Milli Futbol Takımı'ndaki görevine son verilen Mircea Lucescu'nun oğlu Razvan Lucescu, TFF'nin kararı hakkında konuştu. Razvan Lucescu, babası için üzgün olmadığını belirtti.

Güncellenme: 09:10, 12/02/2019
Lucescu’nun oğlundan ilk yorum: Babam için üzülmedim

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ile yollarını ayırdı. Şu anda Yunanistan’ın PAOK takımını çalıştıran Mircea Lucescu’nun oğlu Razvan Lucescu, babasının görevine son verilmesi ile ilgili üzgün olmadığını söyledi.

İLGİLİ HABER Lucescu`nun yerine A Milli Takım`ın başına geçici hoca... Şenol Güneş sezon sonu gelmesi durumunda Lucescu`nun yerine A Milli Takım`ın başına geçici hoca... Şenol Güneş sezon sonu gelmesi durumunda

Yakın zamanda görüştüğü babasının kendisine Milli Takım’da neler yaşandığını anlattığını belirten Razvan Lucescu, Romanya basınına yaptığı açıklamada “Babam için üzgün değilim. Hatta onun için sevindiğimi bile söyleyebilirim. Milli Takım’da kontrol edebileceği bir ortam yoktu. Babası o pozisyonda düşünemiyorum” dedi.

Mircea Lucescu’nun Milli Takım teknik direktörü olmaktan dolayı mutsuz olduğunu da sözlerine ekleyen Razvan Lucescu “Geçen gece konuştuk ve bana neler yaşandığını anlattı. Gelecekte neyin kendisi için daha iyi olacağı hakkında konuştuk. Artık kendisine gelecek teklifleri değerlendirecektir” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Yanlışlarda Yusuf Namoğlu VAR! Yanlışlarda Yusuf Namoğlu VAR!