SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe hesap soracak! Sabır taştı

Fenerbahçe, hakem hatalarına karşı harekete geçiyor. Fenerbahçe yönetimi, federasyon ve MHK’ya başvurup haksız kararları engellemeye çalışacak. Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, hazırlıklara başladı.

Güncellenme: 12:10, 10/02/2019
Fenerbahçe hesap soracak! Sabır taştı

Sercan HAMZAOĞLU / ÖZEL HABER Ligde kötü gidişatın üstüne hakem hataları da eklenince Fenerbahçe’de tansiyon yükseldi. Kayseri'de Alper Ulusoy'un yönetimi sarı- lacivertli yönetimin sabrını taşırdı. Yönetim, ligin ikinci yarısından beri bariz hataların yapıldığını düşünüyor. Bu nedenle hafta içi yapılacak yönetim kurulu toplantısından sonra radikal kararların alınması bekleniyor. Sarı-lacivertliler, Futbol Federasyonu ve MHK'ya ziyaretler yaparak hataların hesabı sorulacak.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`nin yıldızı Roberto Soldado ilk değil! Fenerbahçe`nin yıldızı Roberto Soldado ilk değil!

Fenerbahçe aleyhindeki kararlarla ilgili ayrıntılı bir dosya hazırlatılıyor. Bu hafta içinde hatalı kararların yer aldığı görüntülerin izletileceği bir basın toplantısı düzenlenecek. Burada sert açıklamalar yapılacak.

FENERBAHÇE TARİHİ AÇIKLADI

Fenerbahçe Kulübü, yaşanan hakem hataları ile ilgili yapacağı basın toplantısının tarihini açıkladı. Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada “Kulübümüz, özellikle sezonun 2.yarısı itibariyle Futbol Takımımızın oynadığı maçlarda, üst üste tekrar eden sistematik hakem ‘hataları' ile ilgili 14 Şubat Perşembe saat 12.00'de, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde bir basın toplantısı düzenleyecektir” ifadelerine yer verildi.

Toplantıda Başkan Ali Koç ve Yönetim Kurulu üyelerinin yer alacağı belirtildi.

ALPER ULUSOY KIZAĞA ÇEKİLİYOR

Kayserispor maçının tartışılan hakemi Alper Ulusoy'a MHK'dan yaptırım geliyor. Maçın gözlemcisinden kırık not alan Ulusoy'un geçmiş haftalarda kızağa çekilen Halis Özkahya, Hüseyin Göçek ve Serkan Çimen gibi 4-5 hafta dinlendirileceği öğrenildi.

Öte yandan UEFA'nın FİFA kokartı için Ulusoy'un yerine Ümit Öztürk'ün ismini istediği ifade edildi.

İLGİLİ HABER Teodosic kapışması! İki ezeli rakip peşinde Teodosic kapışması! İki ezeli rakip peşinde

Yayınlanma Tarihi:10:54,