SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’da Jose Sosa’dan anlamlı ziyaret

Trabzonspor yönetim kurulu üyeleri ile takımın Arjantinli yıldızı Jose Sosa, İstanbul'da kanser tedavisi gören 3 yaşındaki taraftar Ömer Asaf Kılıç'a ziyarette bulundu.

Güncellenme: 21:22, 09/02/2019
Trabzonspor’da Jose Sosa’dan anlamlı ziyaret

Trabzonspor Kulübünün yönetim kurulu üyeleri ile bordo-mavili futbol takımının Arjantinli oyuncusu Jose Sosa, İstanbul’da kanser tedavisi gören 3 yaşındaki taraftarı ziyaret etti.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, yönetim kurulu üyeleri Zafer Göktaş ve Lokman Sadıklar ile takım kaptanı Jose Sosa’nın, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisi’nde tedavi gören 3 yaşındaki Ömer Asaf Kılıç’ı ziyaret ettiği belirtildi.

Ziyarette, Sosa’nın 3 yaşındaki taraftara çeşitli hediyeler verdiği ve ailesine geçmiş olsun dileğinde bulunduğu aktarıldı. Ayrıca bordo-mavili kulübün yöneticileri ile Sosa’nın aynı serviste tedavi gören çocuklarla sohbet ettiği de kaydedildi. İLGİLİ HABER Trabzonspor`un Galatasaray kadrosu belli oldu... Jose Sosa Trabzonspor`un Galatasaray kadrosu belli oldu... Jose Sosa