SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ersun Yanal ve Hikmet Karaman birbirine selam vermedi!

Fenerbahçe Teknik Direktörü ersun Yanal ile Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman arasındaki soğuk rüzgarlar, 21. haftada oynanan maç öncesinde devam etti. Seremoni sonrasında iki teknik adamın birbiriyle selamlaşmadı.

Güncellenme: 20:57, 08/02/2019
Ersun Yanal ve Hikmet Karaman birbirine selam vermedi!

Spor Toto Süper Lig 21. haftasında Kayserispor-Fenerbahçe maçı ile başlarken karşılaşma öncesinde Hikmet Karaman ile Ersun Yanal arasında soğuk rüzgarlar esti.

2016-17 sezonun son haftasında Ersun Yanal’ın teknik direktörlüğünü yaptığı Trabzonspor, Bursaspor’a yenilmiş ve Hikmet Karaman’ın yönettiği Çaykur Rizespor bu sonuç nedeniyle küme düşmüştü.

Hikmet Karaman da o maç sonrası yaptığı açıklamada, Ersun Yanal’dan ‘Malum şahıs’ diye bahsederken “Bu şehir bugünü unutmaz. Trabzonspor camiası ve taraftarı ile alıp veremediğim yok. Benim o sözü söyledim tek bir kişi var” ifadelerini kullanmıştı.

Karaman daha sonra bu açıklaması için “O söz bana ait değil, Rizespor’un o dönemki başkanı benimle özel görüştü ve o sözü söylememi istedi. Ben de sözün nereye varacağını bilemeden söyledim.” demişti.

Yıllar önce yaşanan bu gerilimin ardından Süper Lig’in 21. haftasında oynanan maçta karşı karşıya gelen ikili, maç öncesi yapılan seremoninin ardından birbirine selam vermedi.

İLGİLİ HABER Ali Koç`tan Mehmet Ali Erbil`e sürpriz telefon! Ali Koç`tan Mehmet Ali Erbil`e sürpriz telefon!

Yayınlanma Tarihi:20:56,