SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sergen Yalçın’dan Ozan Tufan açıklaması: ‘Futbolcu olduğuna…’

Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor'un teknik direktörü Sergen Yalçın, basın mensuplarına yeni transferleri hakkında bilgi verirken Ozan Tufan için "13 ay futboldan uzak kalmış. Onu futbolcu olduğuna ikna etmeye çalışıyoruz" dedi.

Güncellenme: 16:40, 07/02/2019
Sergen Yalçın’dan Ozan Tufan açıklaması: ‘Futbolcu olduğuna…’

Süper Lig takımlarından Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Sergen Yalçın, Fenerbahçe’den kiralık olarak transfer ettikleri Ozan Tufan hakkında açıklamalarda bulundu.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yalçın, ara transferde kadroya katılan oyuncuların birçoğunun hazır olmadığını ve takıma adapte etmek için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Öte yandan Fenerbahçe’de uzun süre kadro dışı kaldıktan sonra ara transferde Alanyaspor’a kiralanan Ozan Tufan’ın durumunu değerlendiren Sergen Yalçın şu ifadeleri kullandı:

“Ozan Tufan’ın durumunu zaten biliyorsunuz. 13 aydan beri maç oynamamış, çok dışarıda kalmış bir oyuncu. Oyuna adapte etmeye çalışıyoruz en önemli tarafı o. Ozan’ı biraz da futbolcu olduğuna ikna etmeye çalışıyoruz. Dışarıda çok uzun süre geçirdi”

İLGİLİ HABER Serdar Aziz`den Fatih Terim paylaşımı Serdar Aziz`den Fatih Terim paylaşımı

Yayınlanma Tarihi:16:37,