SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldo’nun annesinden tecavüz iddiasıyla ilgili çirkin sözler!

SKOR DIŞ HABERLER / Cristiano Ronaldo'nun annesi, oğlunu tecavüzle suçlayan Kathryn Mayorga hakkında dünyayı şoke eden sözler sarf etti

Ronaldo'nun annesi Doting Dolores Aveiro, futbol dünyasını sarsan tecavüz iddialarıyla ilgili ilk kez konuşarak oğlunu koruyan açıklamalarda bulundu. Aveiro, Ronaldo'ya güveninin tam olduğunu söyleyerek, "Oğlumu iyi tanıyorum" dedi.
Portekiz basınına konuşan Cristiano'nun annesi, oğlunu savunurken 2009 yılında yaşanan tecavüz iddiası ile ilgili dünyayı şoke eden ifadeler de kullandı: "Kathryn Mayorga oğlumun otel odasına iskambil oynamak için gitmedi. Bir şey yapmak için gitti".
Dolores tecavüz iddiaları ilk ortaya çıktığında Ronaldo'nun Süpermen kostümü giymiş bir fotoğrafını paylaşmış, herkesi de aynı görüntüyü paylaşmaya davet etmişti.
Doting Dolores Aveiro bugünlerde kendi şarap ve zeytinyağı markasının tanıtımı da yapıyor.
34 yaşındaki Kathryn Mayorga Cristiano Ronaldo’yu, 13 Haziran 2009’da kendisine tecavüz etmekle suçlayarak dava açmış 325 bin dolarlık gizlilik anlaşmasıyla dava kapanmıştı.
Eylül 2018’de dava yeniden açıldı. Dava dilekçesinde yer alan iddiaya göre Cristiano Ronaldo, barda tanıştığı Kathryn Mayorga’yı Las Vegas manzarasına sahip otel odasına davet etti. Daha sonra Kathryn Mayorga’yı zorla yatak odasına götüren Cristiano Ronaldo, davalıya cinsel saldırıda bulundu. Kathryn Mayorga, cinsel saldırıya direnirken, çığlık atarak Cristiano Ronaldo’dan durmasını istedi. Kathryn Mayorga, tüm çabalarına rağmen Cristiano Ronaldo’nun kendisine tecavüz etmesini engelleyemedi.
Cristiano Ronaldo’nun tecavüz olayının ardından özür dilediği belirtilen dilekçede, Portekizli yıldızın “Normalde centilmen bir erkeğimdir” dediği yazıldı.
Cristiano Ronaldo, "Adımı temize çıkarmaya istekli olsam da, benim üzerimden kendilerinin reklamını yapmak isteyen insanlar tarafından yaratılan bu medya cümbüşünü beslemeyi reddediyorum" şeklinde konuşmuştu.