SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman’ın büyük sıkıntısı: Her şeye rağmen…

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman’ın büyük sıkıntısı: Her şeye rağmen…

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Ankaragücü maçı sonrası sakatlıklardan yakındı. Ünal Karaman "Her şeye rağmen mücadeleyi devam ettireceğiz" ifadesini kullandı.

Spor Toto Süper Ligin 20. haftasında sahasında MKE Ankaragücü’nü 1-0 yenen Trabzonspor’un teknik direktörü Ünal Karaman, rakipleri karşısında kazanmanın, 3 puan almanın güzel olduğunu söyledi.

Sakatlıklarla ilgili sıkıntılarla uğraştıklarına değinen Ünal Karaman, “Novak’ın ayak parmağında bir kırık söz konusu. Uğurcan’ın arka adalesinde yırtık şüphesi var. Her şeye rağmen mücadeleyi devam ettireceğiz. Bu stresli müsabakalarda ikinci golü bulamazsanız o stres maç boyunca hiçbir şekilde yakanızdan düşmüyor. Ne olursa olsun oyuncuların kazanma adına verdikleri mücadele son derece olumluydu. 3 puan aldığımız için mutluyuz” diye konuştu.

02 Şubat 2019 Trabzonspor`a bir şok daha! Ankaragücü ile karşılaşan Trabzonspor`da, Novak şoku yaşanıyor. Oyuncunun sol ayak baş parmağında çatlak meydana geldiği belirtildi. Trabzonspor`da Onazi sakatlığı nedeniyle sezonu kapatmış, Sosa da uzun süre sahalardan uzak kalmıştı. İlgili Haberi Oku

Karaman, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, zor bir müsabaka oynadıklarını belirterek, “Her şeye rağmen kazanmak güzel. Çünkü bu 3 puan, ligde bulunduğumuz pozisyonu korumu ve daha alttaki takımların bize yaklaşmasını engelleme noktasında önemliydi. Kazanmak ve 3 puan almak güzel” dedi.

02 Şubat 2019 Snooker sever süper babaanne! Sosyal medya Fatma teyzeyi konuşuyor Sosyal medyada torununun attığı tweet sayesinde herkesin tanıdığı Fatma babaanne tam bir snooker tutkunu. Turnuvaları takip ediyor, teknikleri biliyor, oyuncuların özel hayatlarını bile takip ediyor. Eurosport`un özel haberi... İlgili Haberi Oku