SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’dan birlik çağrısı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’dan birlik çağrısı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı camiaya seslenerek başarıya ulaşmak için birlik ve beraberlik içinde olmaları gerektiğini kaydetti.

Fikret Orman, Beşiktaş dergisinin şubat sayısındaki yazısında, camia olarak bütünleşmenin önemine dikkati çekti. Beşiktaş’ı diğer kulüplerden üstün kılan özelliğin, kültür ve değerleri olduğunu aktaran Fikret Orman, “Emeğe saygı duymak, dürüstlük ve olduğumuz yeri hak etmek, geleneğimizin öne çıkan özellikleridir. Bu erdemlerimizle Beşiktaş aşkımızı bütünleştirerek verdiğimiz mücadelenin bize yeni zaferler, başarılar, şampiyonluklar getireceğine inancım sonsuz. Ama bunlara ulaşmak için sabretmek ve mücadele eden takıma şans tanımak gerekmektedir” ifadelerini kullandı.

01 Şubat 2019 Şafak Mahmutyazıcıoğlu: Kagawa`da opsiyon şimdilik yok Beşiktaş`ın ara transferin son gününde kadrosuna kattığı Shinji Kagawa için dün geceden bu yana spekülasyana yol açan `Opsiyon var mı yok mu` tartışmalarına siyah-beyazlı kulübün Hukuk İşlerinden Sorumlu Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu açıklık getirdi. İlgili Haberi Oku

“Devre arasında futbol takımımıza katkıda bulunacak ve sistemimizi bozmayacak transferler yapmak istedik” sözlerini kullanan Orman, şunları dile getirdi:

“Bu doğrultuda bazı oyuncularımızla yollarımız ayrılırken, takımımıza güç katacağına inandığımız futbolcuları kadromuza kattık. Bu vesileyle aramızdan ayrılan oyunculara yeni kariyerlerinde başarılar dilerken, ikinci yarıda formamızı terletecek olan kardeşlerime de ‘Hoş geldiniz’ demek istiyorum. Armamızı gururla taşıyan tüm takımlarımıza ikinci yarıda başarılar diliyorum.”

Yazısında, “Beşiktaş için hedeflerimiz, hayallerimiz bitmez” ifadesine yer veren Fikret Orman, camiaya “Kulübümüze hizmet etmekten başka beklentisi olmayan bizlerin tek isteği, Beşiktaş'ın aydınlık yarınlarıdır. Beşiktaş’ımızın şanlı tarihine yeni başarıları sizlerle birlikte yazacağımıza inancım sonsuz. Hedeflerimize ulaşmak için birlik ve beraberlik içerisinde kulübümüze ve takımlarımıza destek olmanız, tüm camiamızdan en büyük isteğimdir” şeklinde seslendi.

01 Şubat 2019 Alman Tenisçi Lisicki neye uğradığını şaşırdı! Sahadaki böceği raketiyle uzaklaştırmaya çalışan Alman tenisçi Lisicki, kadın görevlinin böceği ezerek temizlemesi karşısında adeta şaşkına döndü. İlgili Haberi Oku