SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de sürpriz Alan Carvalho görüşmesi! Ali Koç’un yanıtı…

Galatasaray'ın transferinde anlaşma sağlayamadığı Alan Carvalho, Fenerbahçe'ye önerildi. Oyuncunun Türkiye temsilcileri ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç bir görüşme gerçekleştirdi. İşte tüm detaylar...

Güncellenme: 07:17, 31/01/2019
Fenerbahçe’de sürpriz Alan Carvalho görüşmesi! Ali Koç’un yanıtı…

ÖZEL HABER / Sercan Hamzaoğlu |Galatasaray’ın kadrosuna katmak için uzun süre uğraştığı forvet oyuncusu Alan Carvalho’nun Türkiye temsilcileri olan Özkan Doğan ve Recep Doğukan Çetin, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile sürpriz bir görüşme gerçekleştirdi.

Galatasaray’ın transferden vazgeçmesi üzerine 27 yaşındaki Brezilyalı forveti Fenerbahçe’ye öneren menajerler, “Oyuncunun kulübüne 3,5 milyon Euro, futbolcuya da 3 milyon Euro verirseniz sabah ilk uçakla İstanbul’a getirebiliriz” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un bu öneriye “Teknik ekip ve sportif direktör Damien Comolli ile görüşürüm. Kabul edilirse size geri dönüş yaparım” yanıtını verdiği öğrenildi.

Çin takımlarından Guanco Hengda Taobao forması giyen Alan Carvalho, Galatasaray ile Dubai’de transfer görüşmesi gerçekleştirmiş ancak anlaşma sağlanamamıştı.

İLGİLİ HABER SON DAKİKA | Serdar Aziz Galatasaray ile anlaştı! Fenerbahçe`ye imza atıyor... SON DAKİKA | Serdar Aziz Galatasaray ile anlaştı! Fenerbahçe`ye imza atıyor...