SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kaleci çıldırdı… Önce gol sonra hakeme tekme attı!

SKOR DIŞ HABERLER / İspanya'da oynanan maçta son dakikada beraberliği sağlayan kaleci, attığı gol sayılmayınca çıldırdı!

İspanya 5.Ligi'nde oynanan bir maç yeşil sahalarda görülmemiş olaylara sahne oldu.
Son dakikada beraberlik golünü atan kaleci, golün geçerli sayılmaması üzerine maçın hakemine acımasız bir tekme attı.
Manlleu ve Sant Cugat arasında oynanan Katalan Ligi maçında Manlleu uzatma dakikalarında rakip ceza sahası dışında bir serbest vuruş kazandı.
Ivan Gonzalez serbest vuruştan gelen ortayı kafayla gole çevirdi. Gonzales ve Manlleu oyuncuları son dakikada gelen gol ile büyük sevinç yaşadı.
Ancak hakem Gerard Creus golü faul nedeniyle geçerli saymadı. Önce dizleri üzerinde hakeme yalvarırken görülen kaleci Gonzalez, ilginç itirazlarından sonuç alamayınca hakemi arkadan bütün gücüyle tekmeledi.
Darbenin etkisiyle yere yığılan hakem uzun süre kalkamadı. Kaleci olay yerinden hızla uzaklaşırken diğer futbolcular yardım etmek için yanına koştu.
Manlleu Başkanı Eduard Marginet maçtan sonra, "Çok pişman olunacak bir hareket. Çok üzgünüm, savunulacak bir tarafı yok" derken Sant Cugat teknik direktörü Joan Garcia, "Bugün olanlar utanç vericiydi. Bu saldırganlık utanç verici. Soyunma odalarına hırsızmışız gibi koşarak gitmek zorunda kalmamız utanç verici" diye konuştu.