SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe-Yeni Malatyaspor maçında ortalık karıştı! Üstüne yürüdüler…

Fenerbahçe ve Evkur Yeni Malatyaspor karşılaşması gergin bir ortamda oynanırken ilk yarının 20. dakikasında Guilherme'nin sakatlık nedeniyle oyunun durmasını talep etmesi ve ardından oyuna devam etmeye çalışması Fenerbahçeli oyuncuların tepkisine yol açtı

Spor Toto Süper Lig 19. haftasında Fenerbahçe ile Evkur Yeni Malatyaspor'un karşı karşıya geldiği maç gergin bir atmosferde oynanırken Malatyasporlu Guilherme'nin yaptığı bir hareket sahanın karışmasına neden oldu.
Karşılaşmanın 20. dakikasında takım arkadaşının Fenerbahçe ceza sahası içinde sakatlık nedeniyle yattığını işaret eden Guilherme, top ayağındayken oyunun durması yönünde işarette bulundu.
Fenerbahçeli futbolcular da bir an için oyunun durduğunu zannedince Guilherme topla hareketlenerek ceza sahası içine girmeye çalıştı ancak son anda Fenerbahçe savunması tarafından engellendi.
Guilherme bu hareketi sonrasında Fenerbahçeli futbolcuların büyük tepkisiyle karşılaştı. Saha içi bir anda karışırken Roberto Soldado ve Mauricio Isla Guilherme'nin üzerine yürüdü.
İki takım oyuncuları arasında yaşanan gerilim kısa sürede sona ererken Guilherme ve Soldado sarı kartla cezalandırıldı.
Fenerbahçeli taraftarlar da bu pozisyon sonrasında top Guilherme'nin ayağına geldiği zaman ıslıklı protestoda bulundu
İşte saha içinde yaşanan tartışmadan kareler...