SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Conor McGregor rezil oldu! 20 milyon 800 bin liralık yatını tanıtırken efsanenin ismini yanlış yazdı

İrlandalı karma dövüş sporcusu Conor McGregor, yeni yatını tanıtırken büyük bir gafa imza attı. 3 milyon pound (20 milyon 800 bin TL) ödeyerek aldığı yeni yatını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşan Conor McGregor'ın, efsane boksör Muhammed Ali'nin ismini yanlış yazması alay konusu edilmesine neden oldu.

Güncellenme: 09:22, 28/01/2019
Conor McGregor rezil oldu! 20 milyon 800 bin liralık yatını tanıtırken efsanenin ismini yanlış yazdı

SKOR DIŞ HABERLER Son olarak geçtiğimiz kasım ayında Khabib Nurmagomedov ile maça çıkan ve karşılaşmadan mağlup ayrılan karma dövüş sporcusu Conor McGregor, yeni yatını Instagram hesabından takipçileri ile paylaştı. Yeni yatı için 3 milyon pound (20 milyon 800 bin TL) harcayan Conor McGregor, hazırladığı broşürde efsane boksör Muhammed Ali’nin bir sözüne de yer verdi. Ancak Conor McGregor’ın, Muhammed Ali’nin ismini yanlış yazdığı gözlerden kaçmadı.

İLGİLİ HABER 2018`in en çok kazanan sporcuları belli oldu 2018`in en çok kazanan sporcuları belli oldu

Yatı için özel bir broşür hazırlayan Conor McGregor, ilk sayfada yatın kendisine özel yapıldığını vurguladı. Fotoğraflarla süslediği broşürde, yatın özelliklerini anlatan Conor McGregor, büyük bir gafa imza attı. Broşürün ilerleyen sayfalarında Muhammed Ali’nin “Risk almak için yeteri kadar cesur olmayan bir kimse, hayatta hiçbir şey başaramayacaktır” şeklindeki sözünü de ekledi. Ancak, Conor McGregor’ın, Muhammed Ali’nin ismini yanlış yazması, sosyal medyada dalga konusu yapılmasına neden oldu.

İLGİLİ HABER Katar AFC Asya Kupası`nda Irak`ı geçti, gözyaşlarını tutamayan foto muhabir maça damga vurdu Katar AFC Asya Kupası`nda Irak`ı geçti, gözyaşlarını tutamayan foto muhabir maça damga vurdu

İngilizce Muhammad Ali olarak yazılan efsane boksörü Mohammad Ali şeklinde yazan Conor McGregor, takipçilerinin alayla karışık eleştirilerine maruz kaldı.