SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Alan transferinde pürüzleri giderdi

Sezon başından bu yana santrfor transferi konusunda girişimlerde bulunan ve ara transfer döneminin bitmesine 4 gün kala arayışlarını sürdüren Galatasaray yönetimi, Alan Carvalho transferini tamamlamak üzere.

Güncellenme: 00:28, 27/01/2019
Galatasaray Alan transferinde pürüzleri giderdi

Geçtiğimiz günlerde Şükrü Hanedar ile birlikte Dubai’ye giden ve Alan transferi için oyuncunun kulübü Guangzhou Evergrande ile görüşen Abdurrahim Albayrak, oyuncu ile kulübü arasındaki pürüzlerin giderilmesi halinde Alan’ın Galatasaray forması giyeceğini açıklamıştı.

Alan’ın Galatasaray’a transferi konusunda son pürüzlerin giderildiği öğrenilirken, Brezilyalı futbolcunun gelecek hafta içi İstanbul’a gelerek kendini sarı kırmızlı renklere bağlayan sözleşmeye imza atacağı kaydedildi.

İLGİLİ HABER Fatih Terim`den transfer açıklaması! `Galatasaray`ın transferleri ulu orta konuşulmaz` Fatih Terim`den transfer açıklaması! `Galatasaray`ın transferleri ulu orta konuşulmaz`

İLGİLİ HABER Rıdvan Dilmen: `Göztepe 1 puana üzülecekken puan alamadı` Rıdvan Dilmen: `Göztepe 1 puana üzülecekken puan alamadı`

Yayınlanma Tarihi:23:07,