SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

SON DAKİKA Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu hastaneye kaldırıldı!

Aşırı stres ve üzüntüye bağlı kilo kaybı yaşayan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, hastaneye kaldırıldı. Bordo mavili ekip Ağaoğlu'nun son durumuyla ilgili resmi siteden açıklama yaptı!

Güncellenme: 19:48, 25/01/2019
SON DAKİKA Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu hastaneye kaldırıldı!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, aşırı strese ve üzüntüye bağlı kilo kaybından dolayı hastaneye kaldırıldı.

Fulya’da bulunan özel bir hastaneye kaldırılan Ağaoğlu’nun 10 gün içinde 4 kilo kaybettiği ve uyku problemi yaşadığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre İstanbul’da bulunan Ağaoğlu öğle saatlerinde kendisini kötü hissedince yakınları tarafından hastaneye götürüldü.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’na burada gerekli tetkikler yapılıp serum tedavisi uygulandı.

İLGİLİ HABER Trabzonspor`da Olcay Şahan`ın affı gündemde Trabzonspor`da Olcay Şahan`ın affı gündemde TRABZONSPOR’DAN AHMET AĞAOĞLU AÇIKLAMASI

Bordo mavili ekipin Yönetim Kurulu Üyesi ve Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, Ahmet Ağaoğlu'nun sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

Trabzonspor’un resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada, “Başkanımız son günlerde aşırı stres ve yorgunluğa bağlı olarak kendisini halsiz hissettiği için hastaneye gitmiştir. Gerekli kontrollerin ardından tedavisi yapılmaktadır. Endişe edilecek bir durum söz konusu değildir'” denildi.

İLGİLİ HABER TRT Spor spikeri Levent Özçelik`ten sosyal medyayı sallayan sözler TRT Spor spikeri Levent Özçelik`ten sosyal medyayı sallayan sözler

Yayınlanma Tarihi:17:07,