SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
SON DAKİKA Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu hastaneye kaldırıldı!

SON DAKİKA Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu hastaneye kaldırıldı!

Aşırı stres ve üzüntüye bağlı kilo kaybı yaşayan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, hastaneye kaldırıldı. Bordo mavili ekip Ağaoğlu'nun son durumuyla ilgili resmi siteden açıklama yaptı!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, aşırı strese ve üzüntüye bağlı kilo kaybından dolayı hastaneye kaldırıldı.

Fulya’da bulunan özel bir hastaneye kaldırılan Ağaoğlu’nun 10 gün içinde 4 kilo kaybettiği ve uyku problemi yaşadığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre İstanbul’da bulunan Ağaoğlu öğle saatlerinde kendisini kötü hissedince yakınları tarafından hastaneye götürüldü.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’na burada gerekli tetkikler yapılıp serum tedavisi uygulandı.

25 Ocak 2019 Trabzonspor`da Olcay Şahan`ın affı gündemde Trabzonspor'da bir süredir kadro dışı olan ve çalışmalarını bireysel olarak sürdüren Olcay Şahan'ın affı gündeme geldi. İlgili Haberi Oku TRABZONSPOR’DAN AHMET AĞAOĞLU AÇIKLAMASI

Bordo mavili ekipin Yönetim Kurulu Üyesi ve Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, Ahmet Ağaoğlu'nun sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

Trabzonspor’un resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada, “Başkanımız son günlerde aşırı stres ve yorgunluğa bağlı olarak kendisini halsiz hissettiği için hastaneye gitmiştir. Gerekli kontrollerin ardından tedavisi yapılmaktadır. Endişe edilecek bir durum söz konusu değildir'” denildi.

25 Ocak 2019 TRT Spor spikeri Levent Özçelik`ten sosyal medyayı sallayan sözler Spor spikeri Levent Özçelik, TRT Spor'da sunduğu programda sarf ettiği 'Eyyam' sözleri ile sosyal medyayı salladı. Levent Özçelik, hakemlerin makul olmak kaydıyla 'Eyyam' yapma hakları olup olmadığını sordu. İlgili Haberi Oku