SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Messi ve dünya yıldızlarından ‘Sala’ çağrısı!

Lionel Messi, vatandaşı Emiliano Sala'nın da içinde olduğu kayıp uçakla ilgili arama çalışmalarının durdurulmaması çağrısı yaptı. Lionel Messi ile birlikte Sergio Agüero, Axel Witsel, Florian Thauvin gibi futbol dünyasının birçok ismi arama çalışmalarının sürdürülmesi yönünde fikir beyan etti.

Güncellenme: 16:35, 25/01/2019
Messi ve dünya yıldızlarından ‘Sala’ çağrısı!

İspanyol ekibi Barcelona’nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, vatandaşı Emiliano Sala’nın da içinde olduğu kayıp uçakla ilgili arama çalışmalarının durdurulmaması çağrısında bulundu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Messi, olasılık ve umut varken aramaların durdurulmaması çağrısı yaptı. Arjantinli futbolcu, Sala’nın arkadaşları ve ailesine de destek mesajı gönderdi.

İLGİLİ HABER Polis acı kararı aldı, Emiliano Sala`nın takım arkadaşları ve Vahid Halilhodzic gözyaşlarına boğuldu Polis acı kararı aldı, Emiliano Sala`nın takım arkadaşları ve Vahid Halilhodzic gözyaşlarına boğuldu

Messi’nin yanı sıra Manchester City’nin yıldızı Sergio Agüero, Borussia Dortmund forması giyen Axel Witsel, Olympique Marsilyalı Florian Thauvin gibi futbol dünyasından çok sayıda isim, arama çalışmalarının devam etmesiyle ilgili görüşlerini sosyal medya üzerinden paylaştı.

İLGİLİ HABER TRT Spor spikeri Levent Özçelik`ten sosyal medyayı sallayan sözler TRT Spor spikeri Levent Özçelik`ten sosyal medyayı sallayan sözler

Cardiff City’nin 19 Ocak’ta transfer ettiği 28 yaşındaki Sala’nın da bulunduğu uçak, 21 Ocak akşamı Fransa’nın Nantes şehrinden Galler’in başkenti Cardiff’e doğru seyir halindeyken Manş Denizi’nde kaybolmuştu.