SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika! Serdar Aziz’in menajerinden flaş açıklama! Galatasaray…

Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar, TRT Spor'da yaptığı açıklamada oyuncusunun 25 Ocak'ta çok yüksek ihtimalle Galatasaray'la olan sözleşmesinin feshedileceğini açıkladı.

Güncellenme: 19:15, 24/01/2019
Son dakika! Serdar Aziz’in menajerinden flaş açıklama! Galatasaray…

Galatasaray’dan ayrılması beklenen milli futbolcu Serdar Aziz’in menajeri Haluk Canatar, TRT Spor’a yaptığı canlı bağlantıda oyuncusu Serdar Aziz’in yarın (25 Ocak), Galatasaray’la olan sözleşmesini büyük bir aksilik olmazsa feshedileceğini açıkladı.

İLGİLİ HABER Son dakika! Galatasaray`dan Serdar Aziz açıklaması Son dakika! Galatasaray`dan Serdar Aziz açıklaması

Serdar Aziz’in adı bir süredir Fenerbahçe ile anılırken sarı-kırmızılıların Serdar Aziz’in alacaklarına karşı 28 yaşındaki oyuncuya bonservisini vermesi bekleniyor. Öte yandan “Hem Yusuf Günay hem de Abdürrahim Albayrak, Serdar’a teşekkür etti” ifadelerini kullandı.

Serdar Aziz’in Fenerbahçe ile yakın zamanda resmi sözleşme imzalaması bekleniyor. Canatar, oyuncusunun bir aksilik çıkmazsa çok kısa zaman içinde Fenerbahçe ile resmi sözleşme imzalayacağını belirtti. Canatar, “20 yıldır menajerlik yapıyorum, bu kadar gereksiz gündem olan bir futbolcu transferi yaşamadım. Yönetim kurulundan bana ‘Sözleşmesini feshetmeyeceğiz’ diye bir tebligat gelmedi. ‘Fenerbahçe ile anlaşabilirsiniz’ dediler” dedi. İLGİLİ HABER Son dakika | Serdar Aziz transferinde sıcak gelişme! Son dakika | Serdar Aziz transferinde sıcak gelişme!

Yayınlanma Tarihi:17:37,