SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’dan transfer çıkarması! Albayrak ve Hanedar Dubai’ye uçtu…

Galatasaray’dan transfer çıkarması! Albayrak ve Hanedar Dubai’ye uçtu…

Transferdeki sessizliği ile taraftarın tepkisi ile karşı karşıya kalan Galatasaray'da İkinci Başkan Abdürrahim Albayrak ve Futbol A Takım İdari Direktörü Şükrü Hanedar transfer için Dubai'ye gitti. Sarı-Kırmızılı yöneticilerin Alan transferini bitirerek dönmeleri bekleniyor.

Galatasaray’dan Dubai’ye son dakika transfer çıkarması. Forvet transferinde artık sona yaklaşan Galatasaray’da İkinci Başkan Abdürrahim Albayrak ve Futbol A Takım İdari Direktörü Şükrü Hanedar transfer görüşmeleri için Dubai’ye gitti.

Yakup Çınar’ın haberine göre, Albayrak ve Hanedar dün akşam saat 20:00 uçağı ile Sarı-Kırmızılı takımın transfer gündeminde olan ve takımının kampında Dubai’de olan Alan Carvalho için artık son girişimlerde bulunacak.

Uzun süredir Galatasaray’ın gündeminde bulunan Alan transferini noktalamak isteyen yöneticilerin Brezilyalı futbolcu ile İstanbul’a dönmesi bekleniyor.

21 Ocak 2019 Haluk Canatar: `Serdar Aziz ile Ersun Yanal telefonda görüştü` Galatasaray'da kadro dışı bırakılan Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar, tecrübeli futbolcunun durumu ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. İlgili Haberi Oku

21 Ocak 2019 Galatasaray`da sözleşme bilmecesi! Sarı-kırmızılı yönetimin verdiği müjdenin üzerinden 4 ay geçti. 16 Ekim'de Terim'in boş mukaveleye imza attığı duyurulmuştu. Ancak uzatılan sözleşme, Futbol Federasyonu'na hâla gönderilmedi. İlgili Haberi Oku