SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da sözleşme bilmecesi!

Sarı-kırmızılı yönetimin verdiği müjdenin üzerinden 4 ay geçti. 16 Ekim’de Terim’in boş mukaveleye imza attığı duyurulmuştu. Ancak uzatılan sözleşme, Futbol Federasyonu’na hâla gönderilmedi.

Güncellenme: 07:53, 21/01/2019
Galatasaray’da sözleşme bilmecesi!

Mesut YILDIRIM / Galatasaray’da Başkan Mustafa Cengiz ve yönetiminin Teknik Direktör Fatih Terim ile imzaladığı yeni sözleşmenin resmen işleme konmaması ve aslına ulaşılamaması kafaları karıştırdı. Yönetim 16 Ekim'de resmi siteden haberi duyururken “Kulübümüze ve Türk futboluna tarihi başarılar kazandırmış olan kıymetli teknik direktörümüz ile 2018-2019 sezonunu takip eden 2 sezon ve 3 yıl uzatma opsiyonlu olmak üzere yeni bir sözleşme imzalanmıştır” ifadelerini kullanmıştı.

SÖZLEŞME TFF'DE MEVCUT DEĞİL

Kamu Aydınlatma Platformu'na da (KAP) “Sayın Fatih Terim, meblağ hanesi boş mukaveleye imza atmış olup 85 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı (Türk Parası Kıymetini Koruma Hakkında 32 Sayılı Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar) ile yapılan değişikliğe  istinaden meblağ bilahare Türk Lirası olarak belirlenecektir” şeklinde bir bildirim yapılmıştı. Geçen 4 ayda Galatasaray yönetimi, Terim ile imzalandığı söylenen sözleşmenin aslını TFF'ye teslim etmedi. Sözleşmenin hâlâ neden TFF'ye gönderilmediği kafalarda soru işaretleri uyandırdı.

İLGİLİ HABER Haluk Canatar: `Serdar Aziz ile Ersun Yanal telefonda görüştü` Haluk Canatar: `Serdar Aziz ile Ersun Yanal telefonda görüştü`

Yayınlanma Tarihi:07:46,