SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Koray Şener Barış, Dostluk ve Kardeşlik Parkı pazar günü açılıyor!

Türk Telekom Stadı’nda oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde hayatını kaybeden Fenerbahçeli taraftar Koray Şener'in adının yaşatılacağı park açılıyor.

Güncellenme: 13:38, 18/01/2019
Koray Şener Barış, Dostluk ve Kardeşlik Parkı pazar günü açılıyor!

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı'nda oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Koray Şener'in adının yaşatılacağı “Koray Şener Barış, Dostluk ve Kardeşlik Parkı” 20 Ocak Pazar günü saat 15.00'de Yalova'da açılıyor. Koray Şener Barış, Dostluk ve Kardeşlik Parkı'nın açılışına Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ın yanı sıra Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Futbol Takımı'nın oyuncuları ve Koray Şener'in ailesi de katılacak.

İLGİLİ HABER Neden gelmediler? Neden gelmediler?

‘Ali Koç ve Fenerbahçe Futbol Takımı da Vefasını Gösterdi’

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Vefa Salman; “3 Kasım 2018 tarihinde gerçekleşen Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde bir evladımızı, bir kardeşimizi geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrendim. Bu kardeşimizin adının yaşatılması için bir çalışma başlattık. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanımız Sayın Ali Koç'u da arayarak Koray Şener'in adının Yalova'da yaşatılması için bir parka vermek istediğimi dile getirdim. Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde adının “Koray Şener Barış, Dostluk ve Kardeşlik Parkı” olabileceğini Sayın Koç'a ilettim. Sağ olsun o da, ‘Vefa Başkan güzel düşünmüşsün, bende takımla birlikte açılışta bulunacağım' dedi. Ben buradan siyasi görüş ve takım ayrımı yapılmaksızın tüm hemşehrilerimi Pazar günü saat 15.00'de yapılacak açılışımıza bekliyorum. Pazar günü hep birlikte kenetlenerek, tüm Türkiye'ye birlik ve beraberlik mesajı verelim. Bir kez daha henüz gençliğinin baharında olan Koray evladımıza Allah'tan rahmet dilerken, sevenlerine ve tüm taraftar camiasına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum” dedi.

İLGİLİ HABER Koray Şener`in adı Yalova`da yaşatılacak! Ali Koç da katılacak... Koray Şener`in adı Yalova`da yaşatılacak! Ali Koç da katılacak...