SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cihat Arslan’dan Akhisarspor Beşiktaş maçında yapılan kural hatası değerlendirmesi: Utanç duyduğumuz bir durum

Akhisarspor ile Beşiktaş arasında oynanan karşılaşmada yaşanan kural hatası ile ilgili konuşan Ege temsilcisinin teknik direktörü Cihat Arslan, sorumluluğu kabul ettiğini söyledi. Cihat Arslan, yapılan hatadan utanç duyduklarını da sözlerine ekledi.

Güncellenme: 00:08, 19/01/2019
Cihat Arslan’dan Akhisarspor Beşiktaş maçında yapılan kural hatası değerlendirmesi: Utanç duyduğumuz bir durum

Spor Toto Süper Lig’de konuk ettiği ve 3-1 mağlup olduğu Beşiktaş maçında 21 kişilik kadrosunda 13 yabancı futbolcu bulunduran Akhisarspor’un teknik direktörü Cihat Arslan, “Maçla ilgili ne söyleyeceksem havada kalacak bir akşam. Bu işin sorumluları ben de dahil olmak üzere bunun hesabını vermesi gerekiyor” dedi.

İLGİLİ HABER SON DAKİKA Akhisarspor Beşiktaş maçında hükmen mağlubiyet tehlikesi SON DAKİKA Akhisarspor Beşiktaş maçında hükmen mağlubiyet tehlikesi

Arslan, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında, karşılaşmayı değerlendirecek bir durumun olmadığını, yapılan hatanın her şeyi örttüğünü belirterek, şunları kaydetti:

“Türkiye’nin gündemine oturduk. Hem teknik açıdan hem idari açıdan sıkıntılı durum söz konusu. Hatalarla yüzleşmek ve yaşamak zorundasınız. Kayserispor maçından sonra zor şartlarda, eksik takımla çalışıyoruz, son dakika transferleri… Bunların hepsi mazeret olabilir. Üç kaleciyi kadroya aldık, yerli az, yabancı fazlaydı. Ancak sonuçta hem idari hem teknik bir hata var. Kendi ekibim de dahil, ben de dahil olmak üzere. Bu işin birinci adamı biziz kulüpte. Bu hatayı üstleniyorum ve bundan da utanç duyuyoruz. Bizim için zor bir durum yani maçın da önüne geçti, mücadelenin de skorun da önüne geçti. Utanç duyduğumuz bir durum.”

İLGİLİ HABER İranlı kaleci Beiranvand`dan akıllara durgunluk veren pas! İranlı kaleci Beiranvand`dan akıllara durgunluk veren pas!

Yayınlanma Tarihi:23:28,