SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Herkes bunu konuşuyor! Ozan Tufan…

Aytemiz Alanyaspor'un Fenerbahçe'den kiraladığı Ozan Tufan, Kasımpaşa ile oynanan Türkiye Kupası maçında bir yılı aşkın bir sürenin ardından ilk kez forma giydi. Ozan Tufan'ın oyuna girmesi, sosyal medyada günün konusu oldu.

Güncellenme: 21:48, 17/01/2019
Herkes bunu konuşuyor! Ozan Tufan…

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu ilk maçında Aytemiz Alanyaspor, sahasında Kasımpaşa’yı konuk etti. 0-0 berabere biten karşılaşmanın 63. dakikasında Aytemiz Alanyaspor’un Fenerbahçe’den kiraladığı Ozan Tufan, oyuna dahil oldu. En son 13 Aralık 2017 tarihinde resmi bir maçta forma giyen 24 yaşındaki Ozan Tufan, böylece bir yıldan uzun bir süre sonra yeniden sahaya dönmüş oldu. Ozan Tufan’ın Kasımpaşa maçında oyuna girmesi, sosyal medya kullanıcılarının en çok konuştuğu konulardan biri oldu.

İLGİLİ HABER SON DAKİKA Kasımpaşa`nın golcüsü Diagne`den maç sonrası şok hareket! SON DAKİKA Kasımpaşa`nın golcüsü Diagne`den maç sonrası şok hareket!

Twitter hesaplarından Ozan Tufan hakkında paylaşımda bulunan sosyal medya kullanıcılarından bazıları Ozan Tufan’ın iyi oynadığını belirtirken, bazıları ise hala beklentilerin altında kaldığından bahsetti.

İLGİLİ HABER Kadın teknik direktörden seksist soruya `penisli` yanıt! Kadın teknik direktörden seksist soruya `penisli` yanıt!

İşte sosyal medyada yapılan Ozan Tufan yorumlarından bazıları: