SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Uzun bacaklım’ skandalı… 3 kadını birden aldattı!

Futbol kariyeri düşüşe geçen ünlü İngiliz futbolcu Steven Taylor, aynı anda 3 sevgilisini aldatarak bir skandala imza attı. Sevgilileri Taylor'ın hepsine aynı şekilde hitap etmesine de tepki gösterdi.

Spor ve magazin dünyası geçtiğimiz yaz Avustralya takımı Wellington Phoenix'e transfer olan 32 yaşındaki İngiliz futbolcu Steven Taylor'ı konuşuyor.
Newcastle United forması giydiği dönemde adı Fenerbahçe ile de anılan Taylor'ın sevgilisi Diana Adomatis'i aldattığı birkaç gün önce ortaya çıkmıştı.
Ancak skandalların tek bir aldatmadan ibaret olmadığı, Taylor'ın aynı anda 3 sevgili ile ilişki yaşayıp hepsine aynı lakapla hitap ettiği öğrenildi.
Diana Adomatis, ekim ayında Yeni Zelanda'ya sevgilisinin yanına gittiğini ve burada başka bir kadından şok bir mesaj aldığını açıkladı. 22 yaşındaki güzel, Avustralyalı bir modelin kendisine "Erkek arkadaşın Steven Taylor ile senden önce sevişmenin keyfini çıkardım" şeklinde bir mesaj gönderdiğini söyledi.
Taylor'ın kendisine de "Uzun bacaklı" lakabıyla hitap ettiğini söyleyen model, "Onun okyanusa bakan evinin her yerinde sevişiyorduk. Ona vurulmuştum ve aşıktım. Ancak benden ikinci bir şans istemesine rağmen onu terk ettim" dedi.
Taylor'ın diğer iki sevgilisinin Avustralyalı bir model ve model/şarkıcı Katy Coffey olduğu belirtiliyor. Ancak -belki de isimleri karıştırmamak için- Taylor'ın 3 sevgilisine de 'uzun bacaklım' diye hitap ettiği ortaya çıktı.
Katy Coffey de yıldız futbolcunun kendisine, "Evlenip hayatımın tamamını seninle geçirmek istiyorum. Ailemle tanışmanı istiyorum" dediğini anlattı.
Katy Coffey sözlerini şöyle sürdürdü: "Bir futbolcu olduğu için insanlara böyle davranabileceğini düşünüyor. Bize aynı hitapla seslenmesi hastalıklı bir şey. Orjinal olmak için bile uğraşmamış".
Taylor'ın aynı ay içinde 3 farklı kadına şu mesajları attığı görüldü. Katy'ye: "Günaydın uzun bacaklım, bugün ne yapıyorsun?". Diana'ya: "Seni düşünüyorum uzun bacaklım". Avustralyalı modele: "Günaydın uzun bacaklım".