SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vagner Love’dan olay yaratan röportaj!

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Vagner Love ülkesinde bir radyoya flaş açıklamalarda bulundu. Love, Beşiktaş'ın kendisine 5 aylık borcu olduğunu açıklarken, alacağını tahsil edemezse siyah-beyazlıları FIFA'ya şikayet edebileceğini söyledi.

Güncellenme: 22:56, 13/01/2019
Vagner Love’dan olay yaratan röportaj!

Beşiktaş’ın kadro dışı bıraktığı golcü oyuncu Vagner Love, ülkesinde Radio Bandeirantes’e özel açıklamalarda bulundu ve Beşiktaş’ın kendisine 5 aylık borcu olduğunu tekrarladı. Brezilyalı yıldız, alacağını alamaması halinde FIFA’ya da gidebileceğini ifade ederken çarpıcı ifadeler kullandı.

‘Corinthians istedi…’

Görüştüğü kulübü belirten Vagner Love, “Corinthians beni isteyen tek takım oldu. Orada çok güzel anılarım olmuştu. Bu sezon da şampiyonluğun en güçlü adaylarından birisi olacak. Eğer Brezilya’ya dönersem Corinthians’ın şampiyon olmasına yardımcı olmak isterim” dedi. İLGİLİ HABER Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu`ndan transfer açıklamaları Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu`ndan transfer açıklamaları Beşiktaş’ın kendisine borcu olduğunu belirten tecrübeli futbolcu, ”Beşiktaş’ın bana 5 aylık borcu var. Ay sonunda 6 olacak… Bu sorun hala çözülemediği için transfer görüşmeleri yapamıyorum. Daha 1.5 yıllık kontratım var. Ben tüm kurallara uyuyorum. Antrenmana çık diyorlar, çıkıyorum. Benim içim rahat çünkü FIFA, bu tür durumlarda oyuncuları koruyor. Eğer bana ödeme yapmazlarsa FIFA’ya giderim” diye konuştu.

‘Beşiktaş’ın karakterine uymuyor’

Love, Şenol Güneş ile diyaloğunu da, “Şenol Güneş ile konuştuk ve bana diğer oyuncuları tercih ettiğini söyledi. Türkiye’de gol kralı oldum, 2018’de de Beşiktaş’a geldim. Her şeyin iyi olacağını düşünmüştüm ama malesef öyle gitmedi. Teknik direktörümüz artık beni düşünmediğini ve kulüp bakmamı söyledi. Ben de ona eğer paramı verirseniz hayatımı sürdürmeye devam ederim dedim. Bana yapılan şeyler, Beşiktaş’ın karakterine uymuyor” şeklinde aktardı. İLGİLİ HABER Son dakika! Beşiktaş Vagner Love hakkında disiplin süreci başlattı! Son dakika! Beşiktaş Vagner Love hakkında disiplin süreci başlattı!