SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan transfer açıklamaları

Beşiktaş Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Haber Global'e açıklamalarda bulunurken transfer gündemini de değerlendirdi. Mahmutyazıcıoğlu, Ryan Babel'in Fulham'a 6 aylığına 2 milyon Euro karşılığında kiralandığını açıkladı.

Güncellenme: 19:18, 13/01/2019
Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan transfer açıklamaları

Beşiktaş Transfer Komitesi Üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Haber Global’e açıklamalarda bulunurken siyah-beyazlıların transfer gündemine de değindi. Merak edilen soruları yanıtlayan Mahmutyazıcıoğlu, Ryan Babel’in takımdan ayrıldığını da resmen açıkladı.

Siyah-beyazlı yönetici, “Babel, Fulham’a 6 aylığına 2 milyon euro bedelle kiralık gidiyor. 6 ay sonunda belki yeni sözleşme imzalayabiliriz” dedi. Tolgay Arslan’ın durumu hakkında da konuşan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, “Tolgay Arslan için 5-6 milyon euroluk rakamlar konuşuluyor, o civarda bir teklif gelirse değerlendirebiliriz. Fenerbahçe’nin Tolgay Arslan ile resmi olarak görüştüğünü bilmiyorum, bizim sözleşmeli oyuncumuz, görüştülerse bile bir anlamı yok” dedi. İLGİLİ HABER Son dakika! Spor Toto Süper Lig`de flaş ayrılık iddiası! Son dakika! Spor Toto Süper Lig`de flaş ayrılık iddiası! ‘Fenerbahçe teklif yaparsa…’

Mahmutyazıcıoğlu, “Berezinsky ile ilgileniyoruz ama şartlar önemli. Şu an satmak üzerine yoğunlaştık, ondan sonra bakacağız” dedi ve sağ bek transferi için ek olarak “Sağ bek arayışımız var, Şener Özbayraklı iyi bir oyuncu. Tolgay Arslan – Şener Özbayraklı için şu an için bir şey yok. Fenerbahçe, Tolgay için teklif yaparsa ve Şener Özbayraklı’yı da bu teklifte önerirse, değerlendirebiliriz” diye konuştu.

Gökhan Töre’nin kiralık olarak gidebileceğini, Orkan Çınar’ın ise takıma katılacağını açıklayan Mahmutyazıcıoğlu, transfer haberlerinde adı geçen Eric Maxim Choupo-Moting ile ilgili ise “Choupo-Moting de istiyordur, Beşiktaş’a gelmeyi herkes ister. Ama dediğim gibi önce satılacak oyunculara bakıyoruz. Hedef rakamı tutturduktan sonra bakacağız. Belki daha da yıldız bir isim gelecek” ifadelerini kullandı. İLGİLİ HABER Talisca`dan Galatasaraylıların kafasını karıştıran Alan paylaşımı! Talisca`dan Galatasaraylıların kafasını karıştıran Alan paylaşımı!