SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

En çapkın oyuncu kim? Taraftarlar sordu, oyuncular yanıtladı

Manchester City'nin oyuncuları Agüero, Delph ve Mendy çok eğlenceli bir video ile taraftarların sorularını yanıtladı

Manchester City'nin Youtube kanalında kulüple ilgili son gelişmeleri aktaran içeriklerin yanı sıra eğlenceli videolar da yer alıyor. Taraftarların sorularının yanıtlandığı soru-cevap videosunda City oyuncuları Benjamin Mendy, Fabian Delph ve Sergio Agüero eğlenceli bir içeriğe imza attı. İngilizcesi çok iyi olmayan Agüero daha çok kahkaha atmakla yetinirken Delph ve Mendy eğlenceli karakterleriyle öne çıktı. İşte o soru ve yanıtlar...
MESSİ Mİ RONALDO MU? -----------> Videoda "Messi mi Ronaldo mu" sorusunda Delph, Agüero'ya dönerek 'Geçen gün Ronaldo demiştin' derken Arjantin Milli Takımı'nda zor günler geçirmek istemeyen Agüero, 'Kim?' diye yanıt veriyor ve üçlü kahkahalara boğuluyor.
BERNARDO, BERNARDO...------------> "Eğer ailenden biriyle sevgili olması için takım arkadaşlarından birini seçecek olsan kimi seçerdin?" sorusuna Mendy, 'Bernardo' diye yanıt veriyor: "Onu kontrol edebilirim" (Gülüşmeler)
ZOMBİLER İLK KİMİ ÖLDÜRÜRDÜ? -----------> "Bir zombi kıyametinde kim önce ölürdü?" sorusuna bu kez Delph 'Bernardo' diye yanıt veriyor. "Bernardo'ya dokunmaları gerekmezdi. Bernardo onları görür ve kendisi ölürdü." Böyle bir durumda en uzun hayatta kalacak kişinin Vincent Kompany olacağını düşünen üçlü, "Zaten zombiye benziyor ona arka çıkarLardı. Vinny zombilerle konuşurdu. Evet, hayır, dinle..." (Gülüşmeler)
EN İYİ MENAJER KİM?--------->"En iyi teknik direktör hanginiz olurdu?" sorusuna Delph çok net bir yanıt veriyor: "Mendy için oynamak isterdim. Ben çok kötü bir menajer olurdum. Çok duygusalım."
"EN ÇAPKIN KİM"------>"En çapkın kim?" sorusunun yanıtı da kahkahalar arasında veriliyor. Parmaklar Agüero'yu gösterirken, Agüero 'Yalan söylüyorsunuz' diyor ama gözleri 'Evet' der gibi...
VİDEOYU İZLEMEK İÇİN: https://www.youtube.com/watch?v=YAu-8JABROE