SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eski sevgilisinden Ronaldo için şok iddialar: “Çıplak fotoğraflar ile tehdit etti”

İtalya Serie A takımlarından Juventus'un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'nun başı bu kez de eski sevgilisi Jasmine Lennard ile belada. 2009 yılında Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiği iddiasıyla yargılanan Ronaldo hakkında konuşan Lennard yıldız oyuncuya şok bir suçlama yöneltti

Hakkında tecavüz suçlamaları bulunan yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'ya bir şok daha. 10 yıl önce Cristiano Ronaldo ile ilişki yaşayan İngiliz model Jasmine Lennard, tecavüze uğradığını iddia eden Kathryn Mayorga'ya destek olarak “Ronaldo bir zorba, yalancı ve psikopat” dedi.
Juventus’un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo ile bir süre birlikte olan ve Portekizli futbolcu ile son olarak 18 ay önce görüştüğünü açıklayan Jasmine Lennard, Twitter hesabından çarpıcı iddialarda bulundu. Lennard, “İnsanlar Ronaldo’nun nasıl biri olduğunu bilseler, şok olurlar” dedi. Jasmine sözlerini ise şöyle sürdürdü:
“Artık arkama yaslanıp Ronaldo’nun yalan söylemesini izlemeyeceğim. Kathryn Mayorga’ya yardım edeceğim. Söyleyeceğim şeylere kimse inanmazdı ama neyse ki akıllı bir kızım ve elimde çok değerli mesajlar ve kanıtlar var.”
Jasmine Lennard'ın olay yaratan sözleri arasında suç unsuru taşıyan iddialar da bulunuyor. Lennard, Ronaldo'nun 'çıplak fotoğraflarını baban görse nasıl olurdu?' gibi sözler ve imalarla kendisini tehdit ettiğini öne sürüyor. Big Brother programında ünlenen Jasmine Lennard, 'kendisini defalarca rahat bırakmasını' istediği Ronaldo'nun bunu yapmayı reddettiğini iddia ediyor.
Lennard'ın tecavüz iddiasında bulunan Kathryn Mayorga'nın avukatlarıyla 1 saat telefonda konuştuğu öğrenildi. Son iddialar hakkında bir açıklama yapan Cristiano Ronaldo'nun avukatları, söyleneneri, 'Yalan ve iftira' olarak niteledi.