SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Damien Comolli’nin görev tanımı değişti

Comolli tesislerdeki çalışmalarını sürdürecek ancak karar verici pozisyonunda olmayacak. Yeni yapılandırma doğrultusunda bundan sonra yetki ve sorumluluğu Ersun Yanal ve Volkan Ballı üstlenecek.

Güncellenme: 08:22, 10/01/2019
Damien Comolli’nin görev tanımı değişti

Sarı-Lacivertli kulüpte yeni yapılanma ile birlikte artık saha içi ve buna bağlı tüm sorumluluk Teknik Direktör Ersun Yanal ve İdari menajer Volkan Ballı’ya ait olacak.

Milliyet gazetesinin haberine göre, Sportif Direktör Damien Comolli ise mesaisinin büyük bölümünü kulüpte harcayacak. Comolli zaman zaman tesislere gidip çalışmaları gözlemleyecek. Ancak burada karar verici pozsiyonda olmayacak.

Fransız direktör geçmiş dönemdeki tecrübeleri sebebiyle uluslararası bağlantılarını kullanıp, transfer çalışmalarında bulunacak. Kulübün futbol branşının yeniden yapılanması, altyapı ile koordinasyonu ve bunun gibi pek çok yapısal konuyla ilgilenecek. Fakat Comolli artık Samandıra’dan sorumlu isim olmayacak.

Geçtiğimiz günlerde transfer çalışmaları için yurt dışına giden Comolli, Türkiye’ye döndü. Antalya’daki kamp çalışmalarını takip eden Comolli, Teknik Direktör Ersun Yanal ve İdari Menajer Volkan Ballı ile değerlendirmelerde bulundu.

İLGİLİ HABER Islam Slimani`den Ersun Yanal ve Türkiye açıklaması: `Şunu fark ettim...` Islam Slimani`den Ersun Yanal ve Türkiye açıklaması: `Şunu fark ettim...`

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman`dan flaş Fenerbahçe kararı! `Artık canımı sıkıyor` Aykut Kocaman`dan flaş Fenerbahçe kararı! `Artık canımı sıkıyor`

Yayınlanma Tarihi:08:19,