SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Yasin Öztekin’den Fenerbahçe açıklaması

Yasin Öztekin’den Fenerbahçe açıklaması

Adı Fenerbahçe ile anılan Milli futbolcu Yasin Öztekin transfer görüşmesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Göztepe’de forma giyen Milli futbolcu Yasin Öztekin Fenerbahçe’ye transfer iddialarına cevap verdi… TRT Spor canlı yayınına bağlanan yıldız isim, kulüpler arasında görüşmenin olgunlaşmadığını eğer olgunlaşsaydı transfer için evet diyebileceğini dile getirdi.

“BÖYLE BİR TEKLİF GURUR VERİCİ”

Yasin Öztekin açıklamasında, “Başkanlar görüşmüş olabilir. O görüşmede olgunlaşma olsaydı ben kararımı verirdim. Böyle bir teklif almak gurur verici ama ben burada mutluyum. Görüşmeler olgunlaşsaydı ve başkanım izin verseydi olabilirdi. Ben başkanımla bir kere görüştüm sadece. Başkanımı çok dinlediğim için Göztepe’nin menfaatleri için olurdu. Ben başkanıma, “Burada mutlu ve huzurluyum” dedim. Ben hiçbir zaman başkanıma gideceğim demedim. Bu camiayı çok seviyorum. Stadyumun açılışını iple çekiyorum. Bu takımla Avrupa’ya gitmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

İlk yarı değerlendirmesiyle ilgili olarak milli futbolcu “İlk yarıda daha fazla gol atabilir, asist yapabilirdim” itirafında bulundu.

08 Ocak 2019 Göztepe Başkanı Sepil: Yasin Fenerbahçe`yi istemedi Spor Toto Süper Lig'de ikinci yarı öncesi Antalya Belek'te hazırlıklarını sürdüren Göztepe'de Başkan Mehmet Sepil, gündeme dair çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. İlgili Haberi Oku