SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
SON DAKİKA | Antalyaspor’da 2 ayrılık birden!

SON DAKİKA | Antalyaspor’da 2 ayrılık birden!

Son dakika... Antalyaspor, Maicon'un sözleşmesinin karşılıklı feshedildiğini, Williiam Vainqueur'u ise Fransa Ligi'nde zor günler geçiren Monaco'ya kiraladığını açıkladı.

İşte Antalyaspor’un yaptığı açıklama;

Antalyasporumuzun sözleşmeli futbolcularından William Vainqueur ve Maicon Marques ile ilgili transfer gelişmeleri yaşanmıştır.

1.5 yıldır formamızı başarıyla giyen Maicon Marques ile karşılıklı olarak görüşülerek sözleşmesinin feshi yoluna gidilmiştir.

Çok ciddi sayılabilecek bir alacağından vazgeçen Maicon Marques’e verdigi hizmetler için teşekkür eder, bundan sonraki futbol yaşamında başarılar dileriz.

Diğer futbolcumuz William Vainqueur ise sezon sonuna kadar Fransa’nın AC Monaco takımına bir bedel karşılığında kiralanmıştır. Kulübümüzle 2020 yılı Mayıs ayına kadar sözleşmesi bulunan Vainqueur’e de ligin ikinci yarısında yeni takımında başarılar dileriz.

09 Ocak 2019 Son dakika! Galatasaray Marcao transferini KAP`a bildirdi... Son dakika... Galatasaray, Brezilyalı Marcos ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. Galatasaray ara transferde ilk hamlesini Marcos do Nascimento Teixeira transferi ile stoper bölgesine yaptı. Marcos do Nascimento Teixeira'nın (Marcao) Cuma günü Türkiye'ye gelerek resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor. İlgili Haberi Oku