SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
beIN Sports Mısır’da yayınlarını durdurdu!

beIN Sports Mısır’da yayınlarını durdurdu!

Mısır Uydu Kanalları Şirketi ile anlaşmada sorun yaşayan Katar merkezli beIN Sports, Mısır'da yayınlarını durdurdu.

Katar merkezli beIN Sports, Mısır’da yayınlarını durdurdu. Mısır Uydu Kanalları Şirketi (CNE) ise sorunun çözümü için çalıştıklarını duyurdu. beIN Sports’un internet sayfasında yer alan açıklamada, CNE şirketiyle anlaşma şartlarında bir sonuca varılamaması nedeniyle bugünden itibaren grubun kanallarının Mısır’da yayınlarına devam edemeyeceği belirtildi.

CNE ile yaşanan sorun konusunda ayrıntı verilmeyen açıklamada, Mısırlıların mobil uygulama üzerinden yayınları takip edebileceği aktarıldı.

Mısır’da şifreli kanalların yayınlarından sorumlu CNE tarafından yapılan yazılı açıklamada ise söz konusu sorunun beIN Sports’tan kaynaklandığı ve en kısa zamanda giderilmesine çalışıldığı kaydedildi. Açıklamada, anlaşma sağlanamaması durumunda abonelere paralarının geri kalan kısmının iade edileceği ifade edildi. 08 Ocak 2019 Son dakika! Medipol Başakşehir, Altınordu`nun genç ismi ile anlaşmaya vardı! Son dakika! Medipol Başakşehir, Altınordu forması giyen 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Alican Özfesli ile 4.5 yıllık anlaşma sağladı. Alican sezonun kalanını Altınordu'da kiralık olarak geçirecek. İlgili Haberi Oku