SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Olympique Lyon’dan Galatasaray’a Tete cevabı!

Olympique Lyon Teknik Direktörü Bruno Genesio, ismi Galatasaray'la anılan 23 yaşındaki bek Kenny Tete hakkında konuştu. Genesio, "Tete mi ayrılacakmış? Hayır, böyle bir şey olmaz. Şu anda zaten hiçbir oyuncu bizden ayrılmak için bir talepte bulunmadı. Onu bir yere göndermeyiz" dedi.

Güncellenme: 20:38, 07/01/2019
Olympique Lyon’dan Galatasaray’a Tete cevabı!

Basında yer alan haberlere göre Galatasaray’ın ilgilendiği ve kadrosuna katmak istediği Olympique Lyon forması giyen sağ-sol bek Kenny Tete hakkında Lyon’un teknik direktörü Bruno Genesio flaş açıklamalarda bulundu. Genesio, Tete’nin ayrılmasının mümkün olmadığını ifade etti.

Genesio, “Tete mi ayrılacakmış? Hayır, böyle bir şey olmaz. Şu anda zaten hiçbir oyuncu bizden ayrılmak için bir talepte bulunmadı. Aynı zamanda Kenny 2018’i en iyi geçiren oyuncularımızdan biri ve şu anda çok formda. Onu bir yere göndermeyiz” dedi.

Fransa Ligue 1 ekibi Lyon’un Ajax’tan 4 milyon Euro’ya Temmuz 2017’de transfer olan 23 yaşındaki oyuncu bu sezon forma giydiği 9 resmi maçta 3 asiste imza attı. İLGİLİ HABER Galatasaray Emre Taşdemir ile anlaşmaya vardı Galatasaray Emre Taşdemir ile anlaşmaya vardı

Yayınlanma Tarihi:20:16,