SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jailson’dan Fenrebahçe taraftarına mesaj: ‘Onlara borcumuz var’

Fenerbahçeli futbolcu Jailson, sarı lacivertli kulübün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile taraftarlara mesaj gönderdi.

Güncellenme: 17:34, 07/01/2019
Jailson’dan Fenrebahçe taraftarına mesaj: ‘Onlara borcumuz var’

Sezonun ikinci devresi için çalışmalarını Antalya Belek’te sürdüren Fenerbahçe’de Brezilyalı futbolcu Jailson açıklama yaptı.

Sarı lacivertli kulübün sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı video ile taraftarlara mesaj gönderen Jailson, şunları söyledi:

“Buradan ligin ikinci yarısı için bu hazırlık döneminde çok sıkı çalıştığımızı ve istediğimiz sonuçları alıp Fenerbahçe’yi bu durumdan çıkartmak için tüm taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız olduğunu söylemek istiyorum. İnan Fener!”

“TARAFTARLARIMIZA BORÇLUYUZ”

Fenerbahçe’nin Brezilyalı orta sahası Jailson, Fenerbahçe Televizyonu'nda yayınlanan “Kamp Günlüğü” programında Barış Yalçınsoy'un sorularını yanıtladı.

İlk olarak kamp dönemini değerlendiren Jailson, “Devre arası hazırlık döneminin çok önemli bir an olduğunu düşünüyorum. Şu anda da yeni bir hocamız var. Taraftarlarımızın hak ettiği mutluluğu ikinci yarıda verebilmek için herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Ligin ikinci yarısı için hepimiz sorumluluklarımızı biliyoruz. Ligin birinci yarısında çok iyi sonuçlar alamamamıza rağmen taraftarımız her zaman arkamızdaydı. Evimizde oynadığımız maçlarda stadımızı doldurdular. Dolayısıyla şu anda onlara borçluyuz. Bütün oyuncular çok konsantre bir şekilde ellerinden gelenin en iyisini vermek için hazırlanıyor. Kesinlikle içinde olduğumuz durumu biliyoruz ve hepimiz birlik olmuş durumdayız. Lig tablosunda yukarı çıkabilmenin yolu, çok çalışmak ve birlik olmak olduğunu çok iyi biliyoruz. Birlikte çıkaracağımıza inanıyorum.” dedi.

“ARKAMIZDA OLMAYA DEVAM ETSİNLER”

Fenerbahçe'de olduğu için çok mutlu olduğunu belirten başarılı futbolcu, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Kesinlikle ilk geldiğim andan itibaren kariyerimde verdiğim en iyi karar olduğunu düşündüm. Gerçekten çok büyük ve harika taraftarları olan bir kulüp. Dolayısıyla burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Tabii ki içinde bulunduğumuz durumdan ötürü hiç mutlu değilim. Gerek futbolcular gerek taraftarlar kulübü içinde bulunduğu durumdan çıkartabilmek için son derece konsantreyiz.”

Futbolcular olarak ellerinden gelenin en iyisini yaparak kulübü içinde bulunduğu durumdan çıkarmak istediklerine değinen Jailson, “Taraftarlarımız bizi destekledikleri gibi aynı şekilde arkamızda olmaya devam etsinler. Bu camiayı tekrar güldürmek istiyoruz. Fenerbahçe çok büyük bir takım ve içinde bulunduğu durumu hak etmiyor.” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Kudret Oben`e profesyonel sözleşme imzaladı! Fenerbahçe Kudret Oben`e profesyonel sözleşme imzaladı!

Yayınlanma Tarihi:17:31,