SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika transfer haberleri | Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe transfer gündemine kimler var?

Galatasaray Lyon'un genç yıldızı Kenny Tete'yi imza için İstanbul'a getiriyor. Fenerbahçe'de yeni hedef Robert Skov oldu. Beşiktaş, İngiltere Premier Lig ekibi Fulham’a sattıkları Fabri’yi almak için girişimlere başladı. İşte, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş transfer haberleri...

Güncellenme: 19:04, 06/01/2019
Son dakika transfer haberleri | Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe transfer gündemine kimler var?

Galatasaray aradığı sağ beki Fransa'da buldu! Takımdan ayrılması gündemde olan Mariano'nun yerine Kenny Tete ile anlaşmaya bu kez çok yakın! Fenerbahçe Robert Skov için kesenin ağzını açtı. Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda Tolga Zengin'in yerini doldurmak için de düğmeye basan Beşiktaş, Fabri için nabız yokluyor. Fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş transfer haberleri…

KENNY TETE GALATASARAY'A YAKIN!

Galatasaray aradığı sağ beki Fransa'da buldu! Takımdan ayrılması gündemde olan Mariano'nun yerine bir süredir arayışta olan Galatasaray'da mutlu sona ulaşıldı.

Galatasaray, Fransa'nın Lyon takımında oynayan 23 yaşındaki Kenny Tete'yi renklerine bağladı. Galatasaray, Hollandalı sağ beki imza için pazartesi günü İstanbul' getiriyor.

İLGİLİ HABER Galatasaray transfer haberleri | Genç yıldız Galatasaray için İstanbul`a geliyor! Galatasaray transfer haberleri | Genç yıldız Galatasaray için İstanbul`a geliyor!

TOLGA YERİNE FABRİ

Teknik direktör Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda Tolga Zengin'in yerini doldurmak için de düğmeye basan Beşiktaş Yönetimi, geçen sezonun sonunda İngiltere Premier Lig ekibi Fulham'a sattıkları Fabri'yi almak için geri sayımda…

Fulham'da beklediği kadar forma şansı bulamayan ve kulübünün yol ayrımına sıcak baktığı İspanyol file bekçisi için Beşiktaş'ın devreye girdiği ve kiralama formülüyle bu transferi bitirmeye yakın olduğu kaydedildi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe transfer haberleri: Fenerbahçe'de hedef Lallana ve Ighalo! Fenerbahçe transfer haberleri: Fenerbahçe'de hedef Lallana ve Ighalo!

FNERBAHÇE’DE SKOV HAREKATI

Ara transfer döneminde gerekli bölgelere nokta atış yapmak isteyen ve hataya tahammülü olmayan Fenerbahçe, transferde ince eleyip sık dokuyor. Fenerbahçe 11 milyon Euro’nun biraz üzerinde olan transfer bütçesinin büyük kısmını Yanal’ın ısrarla istediği Skov’a ayırdı. Fenerbahçe, Danimarkalı sol açık için 6-7 milyon Euro civarında bir bonservis ücretini gözden çıkartmış durumda. Skov’un kalitesi, skora katkısı ilerde çok daha yüksek bir fiyata satılabilir olması onu cazip kılıyor.