SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Onur Kıvrak’ın taraftarla diyalogu sosyal medyada gündeme damga vurdu

Trabzonspor'da kadro dışı olan Onur Kıvrak, kendisine destek olan bir taraftar ile sohbet etti! Onur, "Konuşamıyorsun, konuştuğun zaman ceza yersin. Ben hayatımı verdim. Buradan gideceğim zaman sadece taraftar hakkını helal etsin. Başka kimse umrumda değil. Bu lekeleme yakışmıyor"

Güncellenme: 09:42, 06/01/2019

Trabzonspor’da Spor Toto Süper Lig’in 12. haftasında oynanan ve 5-0’lık mağlubiyetle sonuçlanan Evkur Yeni Malatyaspor maçının ardından kadro dışı bırakılan kaleci Onur Recep Kıvrak, kendisi hakkında konuşulanların doğru olmadığını söyledi.

Trabzon’da takımdan ayrı olarak özel program dahilinde çalışmalarını sürdüren Onur Recep Kıvrak, kendisine çiçek vererek destekçisi olduğunu ifade eden minik bir kız taraftara, “Sosyal medyada gördükleriniz, konuşulanlar kesinlikle doğru değil. Konuşamıyorsun, konuştuğun zaman ceza yersin.

Ben buraya hayatımı verdim. Ben buradan gideceğim zaman sadece taraftar hakkını helal etsin, başka kimse de umrumda değil. Siz bana verdiniz, ben de size bir şeyler vermeye çalıştım. Allah razı olsun. Ama bu lekeleme yakışmıyor. 11 yıl oynayan bir oyuncuya bu yakışmıyor. Güzel güzel ayrıl değil mi” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Flaş iddia! Liverpool, Abdülkadir Ömür için Trabzonspor`a rekor teklife hazırlanıyor Flaş iddia! Liverpool, Abdülkadir Ömür için Trabzonspor`a rekor teklife hazırlanıyor