SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın yeni kondisyoneri futbolcuları kuma soktu!

Galatasaray, devre arasının ilk transferi İtalyan kondisyoner Alberto Bartali oldu. Dün Antalya kampına katılan tecrübeli antrenör sarı kırmızılılardaki ilk idmanında herkesi şaşırttı.

Güncellenme: 18:16, 06/01/2019
Galatasaray’ın yeni kondisyoneri futbolcuları kuma soktu!

Galatasaray’ın Antalya kampına katılan İtalyan kondisyoner Alberto Bartali, sarı kırmızılılardaki ilk idmanında şaşırtan bir tercihte bulundu. Bartali, futbolcuları ilk antrenmanda kuma soktu.

Futbolcular için hazırlanan kum parkurda atletik ve güç çalıştıran Bartali, idmanı takip eden gazetecilerin de ilgi odağı oldu.

Süper Lig’in ilk yarısında Galatasaray’ın ikinci yarılarda oyundan düşmesi ve birçok futbolcunun sakatlık geçirmesi tartışmalara neden olmuştu. İtalyan kondisyoner Bartali’nin gelişi bu sebeple sarı kırmızılı taraftarlar arasında büyük bir beklenti oluşturdu.

Alberto Bartali, daha önce Livorno, Fiorentina, Napoli, Nice, Catania, Zenit ve son olarak Sampdoria kulüplerinde görev aldı.

İLGİLİ HABER Galatasaray transfer haberleri | Genç yıldız Galatasaray için İstanbul`a geliyor! Galatasaray transfer haberleri | Genç yıldız Galatasaray için İstanbul`a geliyor!

Yayınlanma Tarihi:17:30,