SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Enzo Roco’ya Brezilya’dan talip çıktı!

Enzo Roco’ya Brezilya’dan talip çıktı!

Brezilya Seria A ekiplerinden Corinthians, Beşiktaş'ta şans bulamayan Enzo Roco'ya talip oldu.

Beşiktaş’ta devre arasında ayrılabilecek isimler arasında yer alan Enzo Roco’ya Brezilya’dan talip çıktı. Beşiktaş’a geldiği dönemden bu yana Şenol Güneş’in gözüne giremeyen Enzo Roco’ya Brezilya temsilcisi Corinthians’ın talip olduğu ortaya çıktı.

Fikret Orman’ın da teklif gelmesi halinde kolaylık sağlayacağı Enzo Roco, menajerleri aracılığıyla Corinthians’a önerildi. Brezilya basınında yer alan haberde Corinthians’ın da Roco’nun transferine sıcak baktığı belirtildi.

Transferin sonlanması için en büyük engelin, yabancı sayısı fazla olan Corinthians’ın bir oyuncusunun takımdan ayrılması olarak gösterildi. Corinthians, bir yabancı oyuncusunu göndermesi halinde Roco için Beşiktaş’ın kapsınını çalacak.

Beşiktaş’ın sezon başında bonservis bedeli ödemeden transfer ettiği Roco’nun siyah-beyazlı kulüple sözleşmesi 2021 yılında sona eriyor.

05 Ocak 2019 Nusret`te altın antrikot yiyen Ribery çıldırdı: Annelerinizi, büyükannelerinizi s.... Nusret'in restoranında altın kaplamalı antrikot yiyen ünlü futbolcu Ribery gelen eleştirileri kaldıramadı, inanılmaz küfürler savurdu! İlgili Haberi Oku

 

05 Ocak 2019 Beşiktaş`ın yeni transferi Isimat Mirin`in tenis topuyla antrenmanı gündem yarattı Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı Isimat Mirin ile PSV'nin eski teknik direktörü Cocu'nun arasında yaşanan 'tenis topu ile antrenman' videosu yeniden gündeme geldi. İlgili Haberi Oku