SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ahmet Ağaoğlu: Abdülkadir için Premier Lig’den telefon geldi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu bordo mavililerin kamp yaptığı Antalya'da açıklamalarda bulundu. Merak edilen bir çok konuya açıklık getiren başkan Abdülkadir için Premier Lig'den bir telefon aldıklarını söyledi.

Güncellenme: 21:57, 06/01/2019
Ahmet Ağaoğlu: Abdülkadir için Premier Lig’den telefon geldi

Spor Toto Süper Lig ekibi Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu devre arası çalışmalarının devam ettiği Antalya Belek’te açıklamalarda bulundu. İşte Ahmet Ağaoğlu’nun açıklamaları: ŞAMPİYON OLACAĞIM DİYENDEN UZAK DURUN

Dün gece 2’ye kadar çalıştık. Bir önceki gece aynı şekilde. Her şey ekonomik ve sportif disiplini rayına oturtmak için. 2-3 sene müsade edin, demiştik. Bundan şaşmadık. Şampiyonluk sözü vermedik, böyle bir beklenti içine girmesinler. Zirve mücadelesi yapan bir takımımız var. Şampiyon olacağım, diyenden uzak durun. O zaman versinler bize kupayı, diğerleri oynasınlar. Geçenlerde bir takımın yöneticisi, ‘Biz bu sene şampiyonuz’ dedi. Ben de içimden, ‘Hadi canım’ dedim. Bunlar popülist söylemler. Güzel şeyler bekleyelim. O sene bu sene… Ne bileyim, bu sene mi gelecek sene mi? Yol oraya gidiyor bu kesin.

FIFA’DA 18 DOSYA VAR

18 dosya var FIFA’da. Bunlar sadece transfere engel teşkil etmiyor. Allah korusun puan silmeye ve küme düşmeye… Her çıkan dosyanın önüne baraj kuruyoruz. İnşallah top barajdan sekmez.

TRANSFER OLABİLİR AMA ÖNCELİK…

Hocanın talepleri olur, futbol şubesinde değerlendirilir. Oyuncularımızın birikmiş olan eylül,ekim parasını ödemek. Burada oyuncular iki, üç kişilik performans gösteriyor. Transfer olabilir ama birinci öncelik oyuncularımızın alacaklarının bir bölümünü ödemek. Transfer yasağını transfer yapmak için kaldırmıyoruz. Arka arkaya ikinci yasak bizi zora sokabilir. Çok sıkıntılı bir yerin eşiğinden dönmeye çalışıyoruz. Trabzonspor çok sıkıntılı bir yere kadar getirilmiş.

İLGİLİ HABER Sosa ve Abdülkadir`den flaş açıklamalar! Sosa ve Abdülkadir`den flaş açıklamalar!

OLCAY’IN MENAJERİ İLE GÖRÜŞÜLÜYOR

Sözleşmenin feshi konusunda Olcay’ın menajerleri ile görüşülüyor. Problemin çözüleceğini düşünüyorum. Bu takımın hocası ve yönetimi Yeni Malatyaspor maçından sonra Fenerbahçe maçında, Hüseyin ve Çakır’ı sahaya sürebiliyorsa ve bunun arkasında durabiliyorsa sizlerin de arkasında durur. Bu onların da şansı. Çok çalışmaları lazım. Hepsi yetenekli futbolcu. Ne kadar yetenekli olursanız olun çalışmadığınız sürece arzu ettiğiniz yere gelmeniz mümkün değil.

ABDÜLKADİR İÇİN TELEFONLA YOKLAMA YAPTILAR

Abdülkadir ile ilgili dün telefonla bir yoklama yaptılar. Premier Lig’den bir ekip. Abdülkadir ve Yusuf bizim genç futbolcularımızın rol modeli. Biz sıradan bir takım değiliz. Kafamızda farklı projeler var. Altyapı projemizin iki aktörü var. Yusuf Yazıcı ve Albüldakir. Sadece futbol olarak değil, Trabzonspor’un altyapısına hizmet zorunluluğu var. Onlar bizim marka elçimiz olacak. Sıradan kulüplere gönderirsem hata yapmış olurum. Günü kurtarmak için satmayacağız. Futbolcularımız oraya gittiği zaman hiç sıkıntı çekmemeli. Tamamen olgunlaşmalılar. O gün de bugün değil. Trabzonspor’da da başarılı olacaklar, altyapıya ağabeylik de yapacaklar.

KUCKA’YA PARMA’NIN İLGİSİ VAR

Kucka’ya Parma’nın ilgisi var ama ne kadar sıcak ne kadar soğuk o zaman göreceğiz. Hiçbir camia taraftarı olmadan büyük hedeflere ulaşamaz. Taraftarımız çok ciddi bir ilgi gösterdi. Seyiri ortalamamız 18 bin. Ürün satışlarında en yüksek seviyeyi ikiye katlamışız. Taraftarlar kulüpteki bazı gerçekleri görmeye başladı. Taraftar pozitif enerjisini üzerimizde hissettirdikçe biz mücadele etmeye devam ederiz.

TEK YILDUZ TRABZONSPOR’DUR

Hiçbir futbolcu, hiçbir hoca, hiçbir yönetici Trabzonspor’un üstünde değildir. Bu kulübün hizmetkarıyız. Tek yıldız Trabzonspor’dur. Kimseye Trabzonspor’dan daha fazla destek vermesinler. Seyirci ortalamamız 18 bin. Ürün satışlarında en yüksek seviyeyi ikiye katlamışız. Taraftarlar kulüpteki bazı gerçekleri görmeye başladı. Taraftar pozitif enerjisini üzerimizde hissettirdikçe biz mücadele etmeye devam ederiz.

Yayınlanma Tarihi:18:09,