SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Serdar Aziz Galatasaray’da herkesle vedalaştı, bir kişi hariç…

Serdar Aziz Galatasaray’da herkesle vedalaştı, bir kişi hariç…

Galatasaray'da Fatih Terim'in kadroda düşünmediği isimlerden Serdar Aziz, Habertürk'ün haberine göre Florya'da kulüp doktoru Yener İnce dışında herkesle vedalaştı. Serdar Aziz'in bu tavrı, İnce'nin Fatih Terim'i yanlış yönlendirdiğini düşündüğü için sergilediği ifade edildi.

Galatasaray’da Teknik Direktör Fatih Terim tarafından ikinci yarıda kadroda düşünülmeyen isimlerden olan Serdar Aziz, Florya’da kulüp çalışanları ve takım arkadaşlarıyla vedalaşırken bir kişiyle vedalaşmadığı öğrenildi.

Habertürk’ün haberine göre takım doktoru Yener İnce’nin Fatih Terim’i yanlış yönlendirdiğini düşünen Serdar Aziz, İnce ile bu sebepten ötürü görüşmedi ve onunla vedalaşmadan Florya’dan ayrıldı.

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, Serdar Aziz ve Eren Derdiyok’la yolların ayrılacağını duyurmuştu. Terim, her iki oyucuyu da sevdiğini ancak çalışma ahlaklarının farklı olduğunu dile getirmişti. 05 Ocak 2019 Galatasaray`da stoperler kasa boşalttı! 2011-12 sezonunda gelip göz dolduran Ujfalusi'nin ardından takıma katılan stoperler katkı yapamadı. Galatasaray ciddi bir finansal yükün de altına girdi. İlgili Haberi Oku