SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Diego Maradona mide kanaması teşhisiyle hastaneye yatırıldı

Diego Maradona mide kanaması teşhisiyle hastaneye yatırıldı

Meksika'da Dorados'u çalıştıran Diego Armanda Maradona, rutin kontrol esnasında midesinde tespit edilen kanama nedeniyle müşahade altına alındı. 58 yaşındaki efsanenin operasyon geçireceği ifade edildi.

SÖZCÜ SKOR / DIŞ HABERLER Meksika’da Dorados kulübünü çalıştıran ve takımının son günlerde antrenmanlarına katılamayan efsane Diego Armando Maradona’nın hastaneye kaldırıldığı ve bir operasyon geçireceği ortaya çıktı.

Rutin bir kontrol sırasında midesinde kanama tespit edilince derhal müşahade altına alınan 58 yaşındaki unutulmaz 10 numaraya endoskopi yapılacağı belirtildi. Maradona’nın son günlerdeki yokluğu sevgilisi Rocio Oliva’dan ayrılmasına bağlanmış ve Arjantinli’nin depresyonda olduğu iddia edilmişti.

Çocukları Gianna, Janita ve Diego Jr’ın refakatinde operasyonu geçirdikten ve sağlığına kavuştuktan sonra Maradona’nın takımının başına geçmesi bekleniyor.

Dizlerindeki artrit nedeniyle geçen sezon saha kenarında sıklıkla koltuk değneğiyle görülen Maradona’nın Rusya’da Dünya Kupası’nı takip ettiği dönemde de kalp krizi geçirdiği iddia edilmişti. 04 Aralık 2018 Diego Maradona sinir krizi geçirdi! Taraftarlara ve gazetecilere saldırdı... Arjantin efsanesi Diego Maradona'nun çalıştırdığı Dorados takımı, bir üst lige çıkan takımı belirleyecek play-off finalinin rövanş maçını kaybetti. Maç sonunda sinirlerine hakim olamayan Maradona, aleyhinde tezahürat yapan taraftarlara ve gazetecilere saldırdı İlgili Haberi Oku