SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Golcü isim Bendtner’in ev hapsi başladı!

Danimarkalı milli futbolcu Nicklas Bendtner'e, taksi sürücüsüne fiziksel saldırıda bulunduğu gerekçesiyle 50 gün hapis cezası verildi.

Güncellenme: 09:39, 04/01/2019
Golcü isim Bendtner’in ev hapsi başladı!

Geçtiğimiz aylarda bir taksi şoförünü darpeden Nicklas Bendtner’in 50 günlük ev hapsi cezası başladı. Bileğine elektronik kelepçe takılan Bendtner’in evden çıkması yasak. 30 yaşındaki futbolcu bu sürede antrenmanları kaçıracak.

Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yapan Bendtner, “Hem benim için hem de işini kaybeden taksi şoförü için tabii ki bütün bu yaşananların olmasını istemedim. Nasıl davrandığı ve ne söylediği önemli değil; bu onun için istediğim bir şey değil. Şüphesiz anlaşmazlığımızı çözeceğimiz birçok yol vardı. Taksi sayacının gösterdiği tutarı ödeseydim, ben ve arkadaşım direksiyon başındaki başındaki öfkeli bir sürücü tarafından takip edilmezdik. Olaylar gerçekleşirken saniyeler içinde vermem gereken kararı veremedim.” ifadelerini kullandı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Swipe til venstre for tekst

Nicklas Bendtner (@bendtner14)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kariyerine Norveç’in Rosenborg takımında devam eden Nicklas Bendtner, daha önce Arsenal, Juventus ve Wolfsburg gibi Avrupa’nın önde gelen kulüplerinde forma giydi. Bendtner, Danimarka Milli Takımı ile 81 maçta 30 gole imza atmıştı.

Yayınlanma Tarihi:09:03,