SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz’dan Beşiktaş taraftarına mesaj!

Beşiktaş'a transferi kesinleşen Burak Yılmaz, kişisel Instagram hesabından yaptığı açıklama ile Beşiktaş taraftarına bir mesaj gönderdi. Burak aynı zamanda Şenol Güneş'e de teşekkür etti.

Güncellenme: 01:17, 04/01/2019
Burak Yılmaz’dan Beşiktaş taraftarına mesaj!

Beşiktaş’a geri dönen golcü oyuncu Burak Yılmaz, kişisel Instagram hesabından bir paylaşımda bulunarak siyah-beyazlı taraftarlara seslendi. Burak Yılmaz, duygusal açıklamasında yeniden çalışma fırsatı yakaladığı teknik direktör Şenol Güneş’e de teşekkür etti. İşte Burak Yılmaz’ın o paylaşımı:

“Hayat geriye doğru anlaşılır ama ileri doğru yaşanır. Ben de hayatı ileri doğru yaşamaya çalışırken hayat beni tekrar gönül verdiğim takımımla buluşturdu. inanıyorum ki bu yeniden buluşmanın ileride bir gün geriye bakıp anlayacağımız güzel ve anlamlı bir sebebi var. Ben şimdiden bu yeniden buluşmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum. Benim yeniden Beşiktaş forması giymemi sağlayan başta Şenol Hocama ve bana inanan herkese çok teşekkür ederim.

Bana olan güvene layık olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Büyük Beşiktaş taraftarının her bir ferdinin övgüsünü de eleştirisini de saygıyla karşılıyorum. Sadece bilmenizi isterim ki; Beşiktaş formasını giydiğim an itibarıyla Beşiktaşlılığın tanımı olan tüm değerlerin ve Beşiktaşlı duruşunun sorumluluğunda olacak ve terimin son damlasına kadar Beşiktaş’ımız için mücadele edeceğim. Sevgi ve saygılarımla”

View this post on Instagram

 

A post shared by Burak Yılmaz (@by17) on

İLGİLİ HABER Son dakika! Trabzonspor ve Beşiktaş Burak Yılmaz transferini duyurdu! Son dakika! Trabzonspor ve Beşiktaş Burak Yılmaz transferini duyurdu!