SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz, Antalya’ya geldi

Beşiktaş’ın Trabzonspor’dan kadrosuna kattığı Burak Yılmaz, geç saatlerde Antalya’ya geldi.
Ryan Babel ve Cyle Larin de, Burak Yılmaz’la birlikte Antalya’ya gelen diğer isimler oldu.
Beşiktaş’ın uzun süredir temas halinde olduğu ve kadrosuna kattığı golcü futbolcu Burak Yılmaz, takımın kamp yaptığı Antalya’ya geldi.
Siyah-beyazlıların, Trabzonspor’la anlaşmaya varmasının ardından, transfer döneminin başlamasıyla birlikte imza attırdığı golcü futbolcu, imzayı atar atmaz soluğu havaalanında aldı ve Antalya’ya geldi.
Havalimanı çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan golcü futbolcu, “Yarın basın toplantısı gerçekleşecek” diyerek, kulübün tahsis ettiği araca bindi.
Burak Yılmaz’la birlikte Ryan Babel ve Cyle Larin de aynı araca binerek, siyah-beyazlıların Belek’teki kampına hareket etti.
Beşiktaş'ın yeni transferi Burak Yılmaz, transferinin resmen duyurulmasının ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.
Transferinden dolayı Teknik Direktör Şenol Güneş'e teşekkür eden tecrübeli golcü, “Hayat geriye doğru anlaşılır ama ileri doğru yaşanır. Ben de hayatı ileri doğru yaşamaya çalışırken hayat beni tekrar gönül verdiğim takımımla buluşturdu. İnanıyorum ki, bu yeniden buluşmanın ileride bir gün geriye bakıp, anlayacağımız güzel ve anlamlı bir sebebi var.
Ben şimdiden bu yeniden buluşmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum. Benim yeniden Beşiktaş formamı giymemi sağlayan başta Şenol hocama ve bana inanan herkese çok teşekkür ederim. Bana olan güvene layık olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım.
Büyük Beşiktaş taraftarının her bir ferdinin övgüsünü de eleştirini de saygıyla karşılıyorum. Sadece bilmenizi isterim ki; Beşiktaş formasını giydiğim an itibarıyla Beşiktaşlılığın tanımı olan tüm değerlerin ve Beşiktaşlı duruşun sorumluluğunda olacak ve terimin son damlasına kadar Beşiktaş’ımız için mücadele edeceğim” ifadelerini kullandı.