SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında Tolgay Arslan pazarlığı! İşte teklif…

Fenerbahçe'nin Tolgay Arslan'ın transferi için Beşiktaş'a yaptığı teklif siyah beyazlı kulüp tarafından reddedildi. Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki görüşmeler 2.5 milyon Euro bonservis bedeli üzerinden devam ediyor.

Güncellenme: 12:52, 04/01/2019
Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında Tolgay Arslan pazarlığı! İşte teklif…

Beşiktaş’ta yönetimden özür dileyen ancak teknik direktör Şenol Güneş’ten özür dilemediği için Antalya kamp kadrosuna dahil edilmeyen ve satış listesine koyulan Tolgay Arslan için Fenerbahçe’nin yaptığı ilk teklif reddedildi.

Sporx’te yer alan habere göre; Tolgay Arslan’ın transferi için Fenerbahçe ile görüşme halinde olan Beşiktaş, futbolcunun transferi için 3 milyon Euro’luk bonservis bedeli talep etti ancak bu talep, Fenerbahçe tarafından reddedildi. Beşiktaş’a Ozan Tufan’ın da içerisinde olduğu takas + para önerisini getiren Fenerbahçe’nin bu teklifi Beşiktaş tarafından reddedilirken; siyah-beyazlı kulübün Tolgay için belirlediği bonservis bedelinde 2.5 milyon Euro seviyesine kadar inebileceği öğrenildi. TOLGAY’IN SÖZLEŞMESİ 2022’DE SONA ERİYOR

Fenerbahçe’nin yanı sıra Almanya’dan da gelen teklifleri değerlendiren siyah-beyazlı yönetim, Tolgay Arslan’ın sözleşmesinin 2022’de sona erecek olmasından dolayı kiralık ya da takas opsiyonlarının tamamına soğuk bakıyor. Almanya’dan gelen tekliflerin 1.5 milyon seviyesinde olmasından dolayı Fenerbahçe ile bir kez daha masaya oturacak olan Beşiktaş’ın kısa bir süre içerisinde bu sürece nokta koyması bekleniyor.

Öte yandan Tolgay Arslan için Başakşehir iddiları gündeme gelmişti ancak Başakşehir’in Tolgay için herhangi bir temasının olmadığı ortaya çıktı. Son olarak Robinho’yu kadrosuna katan Başakşehir’in sanılanın aksine Tolgay Arslan için değil bir santrafor transferi için hamle yapacağı öğrenildi.

Siyah-beyazlı yönetim ile transferi için görüşen ve kolaylık isteyen Tolgay Arslan, “Kadroda değilsem, transferim için kolaylık gösterin ve mutlu olduğum yerde olayım. Fenerbahçe beni istiyor ve siz de kolaylık sağlarsanız, kariyerime burada devam etmek istiyorum” dediği ifade edildi.

İLGİLİ HABER Volkan Demirel`in tepki çeken o görüntüsü için açıklama geldi! Volkan Demirel`in tepki çeken o görüntüsü için açıklama geldi!