SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdullah Avcı: ‘Edin Visca için gelen bir teklif yok’

Spor Toto Süper Lig'de ilk yarıyı 6 puan farkla lider bitiren Medipol Başakşehir'de Teknik Direktör Abdullah Avcı flaş açıklamalarda bulundu. Avcı, Edin Visca için transfer teklifi almadıklarını belirtirken, Arda Turan hakkında ve yeni transfer Robinho hakkında da konuştu.

Güncellenme: 23:42, 04/01/2019
Abdullah Avcı: ‘Edin Visca için gelen bir teklif yok’

Spor Toto Süper Lig’de ilk yarıyı lider noktalayan Abdullah Avcı, bir televizyon kanalında katıldığı canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Avcı, takımın yıldız ismi Edin Visca hakkında, “Fenerbahçe’den Edin Visca için gelen bir teklif yok, daha önceki yıllarda olmuştu. Şu anda olacağını da sanmıyorum. Bizim altyapıdan yetişmiş gibi düşündüğümüz bir oyuncu. Teklif gelirse, otururuz, değerlendiririz tabii ki” dedi.

Arda Turan hakkında da konuşan Avcı, ikinci yarıda daha farklı bir Arda beklediklerini kaydetti ve “Herkes tatildeyken, ben de tatildeyken, Arda Turan hocalarımızla inanılmaz özverili çalışıyor. 2. yarı itibariyle çok farklı bir şekilde oyuna dönecek bir Arda’ya ihtiyacımız var. Milli takım hocası da onu soruyor” ifadelerini kullandı.

ABDULLAH AVCI: “ROBINHO ‘ÇOK GÜZEL BİR TAKIMIN VAR’ DEMİŞTİ”

Şampiyonluk yolunda iddialı olduklarının da altını çizen Avcı, “Ligde oluşan 6 puanlık fark, ilk yarının sonunda kolay oluşabilecek bir fark değil. Bunu başardık. İkinci yarı daha şiddetli maçlar oynanacak. Umarım o sene bu sene olur” dedi ve Robinho transferi hakkında şunları söyledi: “Robinho, birçok pozisyonda oynayabilen, önemli bir oyuncu. Bize katkı sağlayacaktır. Sahamızda oynadığımız maçtan sonra bana ‘Çok güzel bir takımın var’ demişti.” İLGİLİ HABER SON DAKİKA Robinho imzayı atıyor SON DAKİKA Robinho imzayı atıyor

Yayınlanma Tarihi:23:35,