SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Volkan Demirel’in tepki çeken o görüntüsü için açıklama geldi!

Volkan Demirel’in tepki çeken o görüntüsü için açıklama geldi!

Volkan Demirel'in basın toplantısında ortaya çıkan ve sosyal medyada bir hayli tepki çeken görüntüler nedeniyle kulüpten açıklama yapıldı.

Sercan HAMZAOĞLU/ Fenerbahçe’de bugün yaptığı açıklama ile camiadan özür dileyerek takıma tekrar geri dönen Volkan Demirel’in basın toplantısındaki görüntüsü sosyal medyada gündem yarattı…

Bir süre önce kadro dışı bırakılan Volkan Demirel, Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda geçmişte yaşananlarla ilgili duyduğu üzüntüyü dile getirmiş ve kısa bir açıklama yaparak herkesten özür dilemişti. Volkan Demirel’in açıklama yaptığı odanın görüntüsü ise günün en çok konuşulan konusu olmuştu. 

Volkan’ın 17 yıldır kaptanlık yaptığı kulüpte basın toplantısı için yapılan düzenlemenin özensiz ve basit olduğu konusunda eleştirilerde bulunan sarı lacivertli taraftarlar o görüntü sonrası sosyal medyadan tepki göstermişti. Ancak toplantının son anda yapılan bir değişiklik nedeniyle o odaya alındığı ve hazırlıkların tamamlanamadığı öğrenildi.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre; Volkan Demirel’in planlanan basın toplantısı antrenman sahasının kenarında yapılacaktı. Ancak açıklamanın yapılacağı saatte yağmurun şiddetini arttırması ve havanın soğuk olması nedeniyle hem basın mensupları açısından hem de toplantının sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için apar topar içerideki oda hazırlatıldı.

Çok kısa süren bu toplantı için içeride küçük bir masa düzeneği kurularak muhabirler ve kameramanlar oraya yönlendirildi. Yapılan bu değişiklik nedeniyle Volkan açıklamalarına başlamadan önce konuyla ilgili basın mensuplarına bilgi verdi.

03 Ocak 2019 Volkan Demirel özür diledi, Fenerbahçe beklenen açıklamayı yaptı Fenerbahçe'de sezon başında kadro dışı bırakılan Volkan Demirel, basın toplantısı düzenledi. Kadro dışı bırakıldıktan 3 ay sonra basının karşısına çıkan ve konuşma sırasında zor anlar yaşayan Volkan Demirel, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Asbaşkan Semih Özsoy'dan özür diledi. Sarı lacivertli kulüp de yıldız oyuncunun affedildiğini açıkladı İlgili Haberi Oku

03 Ocak 2019 Volkan Demirel özür diledi sosyal medya yıkıldı! Fenerbahçe'de Teknik Direktör Cocu döneminde kadro dışı bırakılan ve ligin ilk yarısının büyük bölümünde takımdan ayrı kalan Volkan Demirel basın toplantısı düzenledi. Yaklaşık 3 ay sonra özür dileyen Volkan sosyal medyada gündem oldu. İlgili Haberi Oku